Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace U Partíka - U partyzána

Provoz restaurace s nabídkou denního menu, točeným pivem značky Lobkowicz a Svijany a kávou Douwe Egberts, Lavazza a Nescafé. K dispozici je TV. Kapacita restaurace je 43 míst, salonku 28 míst, venkovní zastřešené terasy 60 míst a zahradní terasy 70 míst. Prostory restaurace jsou vhodné
pro svatby, rauty, oslavy, jednání i maturitní večírky aj. Venkovní posezení je vhodné pro rodiče s dětmi a cyklisty.  Pro děti byl vybudován variabilní venkovní dětský koutek.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Dnes jsem si zašel do restaurace U Partíka v Litvínově jen tak s rodinou na posezení. Dali jsme si kofolu, klukovi nějaký zmrzlinový pohár a 2x kapučino. Kapučino paní přinesla a po chutnání se jednalo o ochucenou vodu, něco tak strašného nikomu nepřeji . Obě "kávy" jsme nechali na rohu stolu. Obsluha chodila okolo a nenapadlo se jí ani zeptat, zda je vše v pořádku. Po té jsem prosil zaplatit, paní bez mrknutí přinesla účet a opět se ani nezeptala proč jsou ty kávy netknuté. Proto jsem se jí optal zda nezapomněla dát do té "kávy" kafe, že je to jen ochucená voda. Paní se začala přít, že to není možné že mačkala knoflík presso. Žádná omluva, žádná náprava. Hlavně, že po restauraci veřejně rozhlašovala, že kolegyně si nyní z Chorvatska přivezla nějakou nemoc a tak je tam zatím sama. Určitě v dnešní době skvělý marketingový tah jak odradit zákazníky. Za mne už nikdy a nemohu jinak ohodnotit nežli - děsivý kulinářský zážitek.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba