Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Papeže

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré a pěkně servírované, obsluha poněkud horší, neboť zapomíná části objednávky a má relativně dlouhou čekací dobu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo dobre, obsluha lehce horsi - uz podruhe cisnik zapomnel prinest tatarskou omacku a dlouho se cekalo na placeni.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Polední nabídka velmi chutná a rozmanitá, spolu s příznivou cenou je podnik dobrou volbou pro oběd. Večerní minutky průměrné, neadekvátní ceně. Avšak výborná pizza, milý personál a příjemné prostředí včetně letní terasy.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsem byla poprvé, prostředí bylo hezké, jídlo bylo dobré, akorát by bylo pro příště lepší aby se obsluha zeptala jak chcete udělat steak, jestli krvavý, středně a nebo více.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Pizza Quattro Formaggi není tou na kterou očekáváte, i když tvrdí že mají italskou kuchyni. Pizza nebyla zkažená, ale chuťově šílená.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chutnalo vám v restauraci Restaurace U Papeže? ANO A MOC, OBSLUHA JE MILÁ, VSTŘÍCNÁ A RYCHLÁ, JÍDLO CHUTNĚ PŘIPRAVENO, PORCE JSOU DOSTATEČNÉ A CENA PŘIJATELNÁ !
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Myslím si, že není na co si postěžovat. Velice rád doporučuji všem k návštěvě - pěkné prostředí. Jídlo za rozumnou cenu, jídelní lístek je pestrý a každý si vybere.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí této restaurace je velice krásné, čisté a vkusné. Terasa nabízí pohled na hrad a zámek, nábytek na terase je pohodlný. Personál je ochotný, nicméně se Vám nevěnuje tak, jak by se v takové restauraci dalo očekávat. Za více než dvě hodiny si ani jeden ze tří číšníků nevšiml, že mám dopito. Jelikož se nejedná o naši první návštěvu, mohu říct, že to nebyla výjimečná situace (tedy přinejmenším na terase). Jídelní lístek sice vypadá zajímavě, ale chuťově je to horší. Jídlo je průměrné až podprůměrné. Porce jsou veliké (až příliš), ale nečekejte gastronomický zážitek. Na jídlo se do této restauce s největší pravděpodobností nevrátíme. Pokud se chcete najíst, protože máte hlad, doporučuji polední menu. Zajímavá je ještě nabídka pizzerie. Tato restaurace připravuje pizzu přímo v peci a je rozhodně lepším výběrem než nabídka z ostatních připravovaných jídel. V našem případě (Kuřecí prsíčka na grilu se sosem se sušenými rajčaty a olivami a Řízečky z vepřové panenky lehce marinované v česneku a bylinkách) se jednalo o ničím zajímavé pokrmy, které zdaleka nechutnaly tak, jak znějí. Chutě ingrediencí na talíři přímo bojují, nejsou vůbec sladěné, potraviny se nezdající být kvalitní, spíše průměrné, a neprofesionálně připravené. Ještě jednou bych na závěr vyzdvihla prostředí restaurace. Doporučuji na pizzu, polední menu či posezení při sklence piva.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO