Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek

Hodnocení Restaurace U Papeže

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Prostředí této restaurace je velice krásné, čisté a vkusné. Terasa nabízí pohled na hrad a zámek, nábytek na terase je pohodlný. Personál je ochotný, nicméně se Vám nevěnuje tak, jak by se v takové restauraci dalo očekávat. Za více než dvě hodiny si ani jeden ze tří číšníků nevšiml, že mám dopito. Jelikož se nejedná o naši první návštěvu, mohu říct, že to nebyla výjimečná situace (tedy přinejmenším na terase). Jídelní lístek sice vypadá zajímavě, ale chuťově je to horší. Jídlo je průměrné až podprůměrné. Porce jsou veliké (až příliš), ale nečekejte gastronomický zážitek. Na jídlo se do této restauce s největší pravděpodobností nevrátíme. Pokud se chcete najíst, protože máte hlad, doporučuji polední menu. Zajímavá je ještě nabídka pizzerie. Tato restaurace připravuje pizzu přímo v peci a je rozhodně lepším výběrem než nabídka z ostatních připravovaných jídel. V našem případě (Kuřecí prsíčka na grilu se sosem se sušenými rajčaty a olivami a Řízečky z vepřové panenky lehce marinované v česneku a bylinkách) se jednalo o ničím zajímavé pokrmy, které zdaleka nechutnaly tak, jak znějí. Chutě ingrediencí na talíři přímo bojují, nejsou vůbec sladěné, potraviny se nezdající být kvalitní, spíše průměrné, a neprofesionálně připravené. Ještě jednou bych na závěr vyzdvihla prostředí restaurace. Doporučuji na pizzu, polední menu či posezení při sklence piva.

  • Stránka:
  • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno