Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pantátů

Restaurace se nachází v klidném prostředí městské části Brno Židenice na rohu ulic Kamenačky a Škroupova v dostupnosti městské hromadné dopravy (zastávka Dělnický dům nebo Škroupová). V letním období lze využít nejenom příjemných vnitřních prostor ale i nzáhrádku s obsluhou. Kromě hlavní části restaurace jsou tu k dispozici dva salónky vhodné k pořádání soukromých nebo firemních akci a oslav. Máte rádi hovězí steaky, holdujete chuťovkám z vepřového masa, či snad preferujete kachničku, grilovaná žebra nebo "tataráček" z pravé svíčkové? Tady jste na správné adrese. Na čepu tankové Starobrno nebo Plzeňské.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Až na nedorozumění při placení jsme byli spokojeni. Pivo bylo nejlepší Pantatův ležák, tatarak velká porce a výborný, možná topinky až moc vysmažene, cigáro také výborné, chlebik čerstvý.
Restaurace U Pantátů Restaurace U Pantátů Restaurace U Pantátů Restaurace U Pantátů
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V podniku se mi líbilo, pivo mi chutnalo, obsluha byla milá. Nabídka jídel je široká, takže si vybere každý. Mohu doporučit. zahlédl jsem i salonek, takže tato nenápadná hospůdka je vhodná i na nějakou oslavu
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, trošku zapadlejší hospůdka s pěkným domáckým interiérem. Obsluha byla milá. Pivečko měli Staropramen filtr, nefiltr a Pantáta 11ctka. Jídlo jsme si tentokrát nedávali, ale určitě se vrátíme a něco ochutnáme.
Restaurace U Pantátů Restaurace U Pantátů Restaurace U Pantátů
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO