Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Paďourů

Restaurace u Paďourů je klienty vnímána také jako útulná, kde máte možnost posedět i se svým pejskem. Prostory jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké . Načepují Vám skvělé Svijanské pivo nebo pivo PRIMÁTOR, Kofolu i limo. Na kvalitu piva mají několik certifikátů. Vaří pro vás z čerstvých a přírodních surovin a nabízí vám výborné denní menu, minutky i svačiny. Obsluha v certifikované restauraci je příjemná a ceny jídla přijatelné. Neváhejte a přijďte se přesvědčit!

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Klasicka trojka. Jenom hotovky. Prostredi hrozne zachody taky bal bych se sednout. Interier....citim tvrdy komunismus. Jidlo bylo tezky podprůměr. Zachranuje to tady pouze maly pocet restauraci na velky pocet turistů. Abych nebyl pouze negativní tak malinovka primator z velmi kvalitni vody super. Vybledlost jidelaku dela hostum pomerne znacny problem s vyberem.
Restaurace U Paďourů
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO