Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Do tohoto podniku rezervaci nepotřebujete! Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Novotných

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mají zde velký výběr jídel.Vepřová kotleta se špenátem a bramborovým knedlíkem byla famózní. Porce velké, ceny mírné. Tentokrát jsme daly ještě úžasné palačinky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vřele doporučuji návštěvu restaurace U Novotných. V příjemné rodinné atmosféře si zde můžete pochutnat na výborném obědě. Dostanete plný talíř za velmi slušnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
U Novotných je klasická česká rodinná hospoda s milou, usměvavou a vstřícnou obsluhou. Jídelní lístek dostanete ještě než dosednete a pivo také hned. Jídla je hromada a opravdu velmi, velmi dobré. Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci U Novotných na Třepsíně mají bezkonkurenční jídlo. Vaří velmi dobrou českou kuchyni a je zde rodinná atmosféra. Obsluha je velmi pozorná a vstřícná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U Novotných na Třebsíně je naším oblíbeným prázdninovým cílem. Chodíme sem příjemnou procházkou i se psy, kterým je zde vstup dovolen. Mají zde výbornou českou kuchyní.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Pravá venkovská hospoda, kde si vždy určitě vyberete a také pochutnáte. Doporučuji játra s americkými bramborami a palačinka se zmrzlinou je taky úžasná. I kohoutkovou vodu bez problému dostanete.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
V restauraci U Novotných je obyčejné hospodské prostředí, ale má to zde cosi do sebe. Jídlo je moc dobré, při výběru se nemůžete splést. Obsluha rychlá a přátelská.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Na Třebsín, jak této restauraci říkáme, chodíme s potěšením, je to příjemný rodinný podnik s milou a všímavou obsluhou. Každý z nás si vždy z nabídky vybere to co má rád.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO