Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Nedbálků

Hotel a restaurant U Nedbálků v Ostrovačicích u Brna je místo se skvělou kuchyní a dlouholetou tradicí. Restaurace je zaměřena na prvorepublikový styl, který vychází z tradic a historie rodiny Nedbálkovy. Díky stylovému interiéru se vrátíte zpět do doby legendárních motoristických závodů na Masarykově okruhu. Specializuje se na tradiční českou a moravskou kuchyni a při přípravě pokrmů čerpá z vlastních kořenů a rodinných tradic.

Nabízí příjemné posezení v několika prostorách, které jsou ideálním místem nejen pro soukromá setkání, ale i pracovní schůzky nebo větší akce jako svatby a konference. Posedět můžete i venku na letní zahrádce věnované závodnici Elišce Junkové.


Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Gulášov´ polévka a hovězí vývar. Oboje přesně jak má podle všech kuchařských knih být. K tomu španělský ptáček-dokonalle měkké, slanina, párek, okurka vařené vejce..-vše tak jak jsem zvyklý. Obsluha pozorná a milá. Když k tomu popřeje chuť majitel, sobotní obemd je dokonalý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo u Nedbálků je typická poctivá moravská strava. Hovězí vývar z opravdového hověziho, pomalu taženém. Gulášová s kousky mass. Španělský ptáček s typickým sosem s dobře uvařenou rýží. Vepřový řízek naklepany 15 min. před podáváním. Obě jidla ozdobená čerstvou petrželkou. Navíc velmi příjemná obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO