Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 38x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mrtvýho ptáka

Přehled hodnocení
77% celkově
69% personál
77% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 18x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha velice rychlá. Příjemné prostředí. Burger byl dobrý.
Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo moc dobré, personál pod vlivem a zmatený. Personál tragédie absolutní, totálně pohřbí velice kvalitní kuchyni
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Klasická česká hospoda. Jídlo slušné, ale ještě by se na tom dalo zapracovat. Jediné, co bych vyloženě vytkla byl personál, poněkud zmatený a ne úplně připravený na větší skupinu lidí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Doporučuji restauraci, skvělá kuchyň, výborná, ochotná obsluha, příjemné prostředí, určitě opět navštívím, děkuji za pěkný zážitek
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, od 21 hodin DJ a diskotéka. Personál milý, až na jednu výjimku- Měli jsme na stole svoje pití (narozeninový dárek), oslavenec jen ochutnal domácí meruňkovici a personál pití zabavil pod výhrůžkou, že nás vyhodí.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Před odjezdem do Francie, jsme si s takovým hovádkem skočili na stejk. Asi už nezapomenu klimbavou chůzi místního ochmelky, který nám donesl jídlo. Myslím, že čísník by měl mít nějaké vystupování a tohle bylo celkem tristní. Navíc ono je to sice stejk, ale když si objednáte krkovici, tak chcete krkovici a ne něco jiného. Prostě sem už ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, obsluha se smyslem pro humor a velmi dobré jídlo. S přáteli sem chodíme pravidelně, vždy si večer příjemně užijeme a odcházíme dobře naladěni.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má svoji specifickou atmosféru, která vynikne především při noční návštěvě - zřejmě i k tomu je podnik určený. Velmi dobrý kuchař, jídelní lístek super, místo k tanci a obsluha milá, i když někdy trošku čekání..... Jediná vada na kráse - přestože jsem provedla přes Restu rezervaci, v podniku nebyla zaznamenaná. Naštěstí bylo odpoledne volno, večer bychom si neškrtli.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO