Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Možných

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli s kamarády na pivku, takže nemohu hodnotit kvalitu kuchyně. Plzeň byla dobra a obsluha procházela celkem často. Jedinou nepříjemností bylo to, že na toaletu člověk musí procházet přes kuřáckou část. Sice je to jen kousek, přesto mi to nepřijde jako ideální řešení.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Dlouhá čekací doba, než někdo přišel objednat. Dva nápoje z nápojového lístku neměli (svařák, merlot).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace nabízí příjemné posezení v centru Prahy. Pivo a jídlo nám chutnalo, personál byl ochotný. Dal jsem si smažený sýr. Prestoze je restaurace v centru, ceny jsou velmi příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci jsme již po několikáté a bohužel zjišťujeme upadající kvalitu obsluhy a jídla. Příjemné prostředí a poloha v centru Prahy stále zatím je plus.Pokud to bude ,ale dále pokračovat budeme se muset po ohlédnout po jiném místě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prijemna restaurace v centru prahy s pomerne rychlou obsluhou a dobrym jidlem - osobne velmi doporucuji domaci bramburky, ktere jsou exkluzivni. Male minus za prilis zakourene prostredi
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám líbilo, ale vadil nám špatný odvětrávací systém, takže přesto, že jsme byli v nekuřácké části, nebyl zde úplně čistý vzduch. Obsluha byla milá a ochotná. Pro večerní posezení u piva však mohu jenom doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme s přáteli navštívili restauraci poprvé a byli jsme spokojeni. Jídlo i obsluha byla dobrý. Vadilo nám jen to, že jsme museli procházet smradlavou kuřáckou částí pokaždé, když jsme chtěli na wc. Měli by to otočit, kuřáckou část dát dozadu a u vstupu nechat nekuřáckou...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
"Sklepní" typ restaurace s docela příjemným prostředím a personálem, který sice není rodilý mluvčí českého jazyka, ale zato velmi ochotný. Vegetariánské tagliatelle bylo vynikající! Váhal jsem, zda si nepřidat :) Jinak restauraci znám a rádi se s kamarády v ní občas sejdeme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jedná se o průměrný podnik v centru Prahy s poměrně rychlou obsluhou. Jídlo bylo dobré. Podnik je ovšem kuřácký bez oken a jiného odvětrávání, tudíž je velmi zakouřený.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO