Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Možných

Přehled hodnocení
80% celkově
77% personál
79% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 11x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Dlouhá čekací doba, než někdo přišel objednat. Dva nápoje z nápojového lístku neměli (svařák, merlot).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace nabízí příjemné posezení v centru Prahy. Pivo a jídlo nám chutnalo, personál byl ochotný. Dal jsem si smažený sýr. Prestoze je restaurace v centru, ceny jsou velmi příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci jsme již po několikáté a bohužel zjišťujeme upadající kvalitu obsluhy a jídla. Příjemné prostředí a poloha v centru Prahy stále zatím je plus.Pokud to bude ,ale dále pokračovat budeme se muset po ohlédnout po jiném místě.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prijemna restaurace v centru prahy s pomerne rychlou obsluhou a dobrym jidlem - osobne velmi doporucuji domaci bramburky, ktere jsou exkluzivni. Male minus za prilis zakourene prostredi
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám líbilo, ale vadil nám špatný odvětrávací systém, takže přesto, že jsme byli v nekuřácké části, nebyl zde úplně čistý vzduch. Obsluha byla milá a ochotná. Pro večerní posezení u piva však mohu jenom doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Včera jsme s přáteli navštívili restauraci poprvé a byli jsme spokojeni. Jídlo i obsluha byla dobrý. Vadilo nám jen to, že jsme museli procházet smradlavou kuřáckou částí pokaždé, když jsme chtěli na wc. Měli by to otočit, kuřáckou část dát dozadu a u vstupu nechat nekuřáckou...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
"Sklepní" typ restaurace s docela příjemným prostředím a personálem, který sice není rodilý mluvčí českého jazyka, ale zato velmi ochotný. Vegetariánské tagliatelle bylo vynikající! Váhal jsem, zda si nepřidat :) Jinak restauraci znám a rádi se s kamarády v ní občas sejdeme.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jedná se o průměrný podnik v centru Prahy s poměrně rychlou obsluhou. Jídlo bylo dobré. Podnik je ovšem kuřácký bez oken a jiného odvětrávání, tudíž je velmi zakouřený.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci navštěvujeme pravidelně s kolegy, jídlo velice chutné, prostředí příjemné, ale tentokrát vázla obsluha,Přesto doporučuji snad to byla pouze náhoda.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO