Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Michala

Restaurace se nachází na odbočce z E 55 asi 15 km za Benešovem směrem na Tábor. V obci Olbramovice. V restauraci U Michala uvidíte galerii s obrazy od různých malířů, ale hlavně od Jiřího Michálka. Nekuřácké prostředí v galerii je příjemné hlavně pro rodiny s dětmi. V létě je v provozu zahrádka s pískovištěm pro nejmenší a altánek s grilem, kde se může grilovat selátko, nebo jiné různé pokrmy. V celém areálu restaurace nabízí po celý den teplou i studenou kuchyň a to jak hotové pokrmy tak i minutky a steaky. Točí zde plzeňské pivo, nealkoholické pivo, kofolu a mnoho dalších nápojů. Sál s galerií je vhodný svým interiérem a výzdobou pro konání svateb a různých oslav a také se zde pořádají koncerty a zábavy. Klub "Kumštýř" zde pořádá různé kulturní akce.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO