Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Medvídků

Tradiční staročeská pivnice s vyhlášenou českou kuchyní. Pravidelně si k jídlu můžete užít živé vystoupení lidové kapely. Vychutnat si můžete nerušené soukromí v útulném salonku, vhodném pro pracovní konference, rodinné oslavy, ale i k obyčejnému posezení s přáteli.
Ve dvoře podniku byla vybudována vzdušná zastřešená zahrádka s vytápěním a osvětlením. Zde Vám můžeme poskytnou příjemné venkovní posezení v podstatě ve kterémkoliv ročním období a i když venku bude pršet sebevíc, na naší zahrádce určitě nezmoknete.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naše čtvrtá návštěva a spokojenost jako vždy. Seděli jsme v prostorách pivovaru, kde je menší hlučnost než dole ve velkých prostorách restaurace a skvělá atmosféra. Jedinou nevýhodou bylo, že hned vedle vchodu do prostor je místo pro kuřáky, kteří nám trochu znepříjemňovali večeři. Jídlo na jedničku (ale bezmasých možností mo nenajdete) a obsluha trošku přetížená, ale profesionální.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO