Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U měděné pánve

Restaurace U Měděné pánve vznikla rozdělením pivnice Masný Růžek na dva provozy a nachází se v historické budově, postavené již v roce 1889. V jídelním lístku převažují česká a moravská jídla. Jako bonus je každý měsíc pořádána gastronomická akce, zaměřující se na některou ze světových kuchyní. Čepují zde Starobrno 11°, Plzeň 12° nebo kvasnicový speciál Rychtář.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková obyčejná hospoda, která neurazí ani nezaujme. Málo piv na výběr, cenově lehce nadprůměr. Co bych pochválil, tak tu mají povedený burger. Obsluha byla ochotná.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace neurazí ani nenadchne, prostě taková restaurační klasika. Malý výběr točených piv, pouze Plzeň a ne všechny jídla z jídelního lístku skutečně mají v nabídce
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO