Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Přehled hodnocení
76% celkově
82% personál
70% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 15x
3 9x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Typická česká restaurace s přívětivými cenami a tradičním menu - neurazí nenadchne. Dobře pivo, jídlo průměr, ale interiér by zasloužil rekonstrukci. Obsluha milá a rychlá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla dost narychlo. Chtěl jsem si dát pivo a večeři. V klidu. Takže jsem si rezervoval místo v malé, příjemné hospůdce. Typická česká hospůdka s fajn obsluhou, pivo i jídlo za dobrou cenu (i když je hospoda skoro v centru), jídlo bylo velmi dobré - kuřecí steak s klobásou a sýrem a k tomu hranolky. Není co vytknout. K tomu pár Plzní 12°. DOPORUČUJI návštěvu.
Restaurace U Matějíčků
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasické hospodské prostředí, avšak milá a ochotná obsluha. Klidné místo kousek od centra Prahy. Spíše pivnice i s nabídkou jídla. Jídlu nelze nic vytknout, ale je to taková normálka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace má zcela obyčejné prostředí, spíše "chuďoučké" zařízení a hodí se na maximálně polední rychlé obědvání nebo posezení u piva. To ovšem musí být host nenáročný i na jídlo. Určitě se restaurace nehodí pro hosty, jež očekávají nějaké slavnostní posezení se skvělou kuchyní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková klasická standardní hospoda, která ničím neohromí, ale ani neurazí. Jídlo vcelku šlo. Vepřové koleno bych ale přeci jen pekl o něco déle, aby šlo lépe od kosti. Prostě průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde s přáteli posedět na skleničku a byl to opravdu příjemně strávený večer. Všem doporučuji. Dobré jídlo, skvělé pití a hlavně milá a ochotná obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tyjo bylo to úplně fantastický, strašně dobrý jídlo a pití. Všechno za přijatelné ceny. Byla jsem zde s přateli a hodně jsme se bavili. Hned jak to půjde přijdem znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci hodnotím velmi kladně. Obsluha příjemná, jídlo skvělé. Moc jsme si večer užili. Určitě bych restauraci doporučil svým přátelům, pokud nechtějí šlápnout vedle.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Sice příjemné posezení na zahrádce v klidné ulici centra v rámci letního nedělního oběda, obsluha příjemná, nicméně kvalita jídla průměrná...až podprůměrná. Hotovka zklamání, steak pak, který byl uveden jako nabídka dne, pak zklamání ještě větší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostě taková útulná a milá hospůdka, kdy průměr je asi nejbližší kvalitativní srovnání. Na druhou stranu, je to taková ta hezká trojka, jako ta s ženami a ne s mužem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO