Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 31x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Přehled hodnocení
74% celkově
77% personál
72% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 13x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasické hospodské prostředí, avšak milá a ochotná obsluha. Klidné místo kousek od centra Prahy. Spíše pivnice i s nabídkou jídla. Jídlu nelze nic vytknout, ale je to taková normálka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace má zcela obyčejné prostředí, spíše "chuďoučké" zařízení a hodí se na maximálně polední rychlé obědvání nebo posezení u piva. To ovšem musí být host nenáročný i na jídlo. Určitě se restaurace nehodí pro hosty, jež očekávají nějaké slavnostní posezení se skvělou kuchyní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková klasická standardní hospoda, která ničím neohromí, ale ani neurazí. Jídlo vcelku šlo. Vepřové koleno bych ale přeci jen pekl o něco déle, aby šlo lépe od kosti. Prostě průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde s přáteli posedět na skleničku a byl to opravdu příjemně strávený večer. Všem doporučuji. Dobré jídlo, skvělé pití a hlavně milá a ochotná obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tyjo bylo to úplně fantastický, strašně dobrý jídlo a pití. Všechno za přijatelné ceny. Byla jsem zde s přateli a hodně jsme se bavili. Hned jak to půjde přijdem znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci hodnotím velmi kladně. Obsluha příjemná, jídlo skvělé. Moc jsme si večer užili. Určitě bych restauraci doporučil svým přátelům, pokud nechtějí šlápnout vedle.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Sice příjemné posezení na zahrádce v klidné ulici centra v rámci letního nedělního oběda, obsluha příjemná, nicméně kvalita jídla průměrná...až podprůměrná. Hotovka zklamání, steak pak, který byl uveden jako nabídka dne, pak zklamání ještě větší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostě taková útulná a milá hospůdka, kdy průměr je asi nejbližší kvalitativní srovnání. Na druhou stranu, je to taková ta hezká trojka, jako ta s ženami a ne s mužem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurce U Růžového sadu dispouje vším, co byste od takové restaurace očekávali. Velmi dobrá kuchyně, milá obsluha a v neposlední řade příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Klasická česká hospůdlka. Byl jsem na poledním menu a hovězí líčka byla opravdu vynikající. Obsluha milá, ochotná a vždy k dispozici. Celý oběd tak proběhl velmi rychle.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO