Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 32x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Restaurace U Matějíčků se nachází v lokalitě Praha 2 na adrese Náplavní 5, v bezprostřední blízkosti Jiráskova náměstí. K příjemnému posezení je k dispozici bar, dva salonky pro 12 a 15 osob a dva stylové sklípky pro 2 x 20 osob. Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dobrému jídlu zde čepují Prazdroj a Kozla 10. V pracovních dnech si od 11:00 můžete vybrat z hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Typická česká restaurace s přívětivými cenami a tradičním menu - neurazí nenadchne. Dobře pivo, jídlo průměr, ale interiér by zasloužil rekonstrukci. Obsluha milá a rychlá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla dost narychlo. Chtěl jsem si dát pivo a večeři. V klidu. Takže jsem si rezervoval místo v malé, příjemné hospůdce. Typická česká hospůdka s fajn obsluhou, pivo i jídlo za dobrou cenu (i když je hospoda skoro v centru), jídlo bylo velmi dobré - kuřecí steak s klobásou a sýrem a k tomu hranolky. Není co vytknout. K tomu pár Plzní 12°. DOPORUČUJI návštěvu.
Restaurace U Matějíčků
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasické hospodské prostředí, avšak milá a ochotná obsluha. Klidné místo kousek od centra Prahy. Spíše pivnice i s nabídkou jídla. Jídlu nelze nic vytknout, ale je to taková normálka.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO