Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 31x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Restaurace U Matějíčků se nachází v lokalitě Praha 2 na adrese Náplavní 5, v bezprostřední blízkosti Jiráskova náměstí. K příjemnému posezení je k dispozici bar, dva salonky pro 12 a 15 osob a dva stylové sklípky pro 2 x 20 osob. Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dobrému jídlu zde čepují Prazdroj a Kozla 10. V pracovních dnech si od 11:00 můžete vybrat z hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasické hospodské prostředí, avšak milá a ochotná obsluha. Klidné místo kousek od centra Prahy. Spíše pivnice i s nabídkou jídla. Jídlu nelze nic vytknout, ale je to taková normálka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace má zcela obyčejné prostředí, spíše "chuďoučké" zařízení a hodí se na maximálně polední rychlé obědvání nebo posezení u piva. To ovšem musí být host nenáročný i na jídlo. Určitě se restaurace nehodí pro hosty, jež očekávají nějaké slavnostní posezení se skvělou kuchyní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková klasická standardní hospoda, která ničím neohromí, ale ani neurazí. Jídlo vcelku šlo. Vepřové koleno bych ale přeci jen pekl o něco déle, aby šlo lépe od kosti. Prostě průměr.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO