Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 31x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Restaurace U Matějíčků se nachází v lokalitě Praha 2 na adrese Náplavní 5, v bezprostřední blízkosti Jiráskova náměstí. K příjemnému posezení je k dispozici bar, dva salonky pro 12 a 15 osob a dva stylové sklípky pro 2 x 20 osob. Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dobrému jídlu zde čepují Prazdroj a Kozla 10. V pracovních dnech si od 11:00 můžete vybrat z hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace byla dost narychlo. Chtěl jsem si dát pivo a večeři. V klidu. Takže jsem si rezervoval místo v malé, příjemné hospůdce. Typická česká hospůdka s fajn obsluhou, pivo i jídlo za dobrou cenu (i když je hospoda skoro v centru), jídlo bylo velmi dobré - kuřecí steak s klobásou a sýrem a k tomu hranolky. Není co vytknout. K tomu pár Plzní 12°. DOPORUČUJI návštěvu.
Restaurace U Matějíčků
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasické hospodské prostředí, avšak milá a ochotná obsluha. Klidné místo kousek od centra Prahy. Spíše pivnice i s nabídkou jídla. Jídlu nelze nic vytknout, ale je to taková normálka.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace má zcela obyčejné prostředí, spíše "chuďoučké" zařízení a hodí se na maximálně polední rychlé obědvání nebo posezení u piva. To ovšem musí být host nenáročný i na jídlo. Určitě se restaurace nehodí pro hosty, jež očekávají nějaké slavnostní posezení se skvělou kuchyní.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO