Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 29x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Restaurace U Matějíčků se nachází v lokalitě Praha 2 na adrese Náplavní 5, v bezprostřední blízkosti Jiráskova náměstí. K příjemnému posezení je k dispozici bar, dva salonky pro 12 a 15 osob a dva stylové sklípky pro 2 x 20 osob. Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dobrému jídlu zde čepují Prazdroj a Kozla 10. V pracovních dnech si od 11:00 můžete vybrat z hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková klasická standardní hospoda, která ničím neohromí, ale ani neurazí. Jídlo vcelku šlo. Vepřové koleno bych ale přeci jen pekl o něco déle, aby šlo lépe od kosti. Prostě průměr.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem zde s přáteli posedět na skleničku a byl to opravdu příjemně strávený večer. Všem doporučuji. Dobré jídlo, skvělé pití a hlavně milá a ochotná obsluha.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tyjo bylo to úplně fantastický, strašně dobrý jídlo a pití. Všechno za přijatelné ceny. Byla jsem zde s přateli a hodně jsme se bavili. Hned jak to půjde přijdem znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO