Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 25x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Matějíčků

Restaurace U Matějíčků se nachází v lokalitě Praha 2 na adrese Náplavní 5, v bezprostřední blízkosti Jiráskova náměstí. K příjemnému posezení je k dispozici bar, dva salonky pro 12 a 15 osob a dva stylové sklípky pro 2 x 20 osob. Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část. K dobrému jídlu zde čepují Prazdroj a Kozla 10. V pracovních dnech si od 11:00 můžete vybrat z hotových jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Sice příjemné posezení na zahrádce v klidné ulici centra v rámci letního nedělního oběda, obsluha příjemná, nicméně kvalita jídla průměrná...až podprůměrná. Hotovka zklamání, steak pak, který byl uveden jako nabídka dne, pak zklamání ještě větší.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostě taková útulná a milá hospůdka, kdy průměr je asi nejbližší kvalitativní srovnání. Na druhou stranu, je to taková ta hezká trojka, jako ta s ženami a ne s mužem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurce U Růžového sadu dispouje vším, co byste od takové restaurace očekávali. Velmi dobrá kuchyně, milá obsluha a v neposlední řade příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO