Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Martina

Česká a italská kuchyně, stylové prostředí s nádechem dávné minulosti a letní terasa na břehu Vltavy s romantickým výhledem na hrad Rožmberk - to je restaurace hotelu U Martina.

Najdete ji v centru Rožmberka nad Vltavou v historické budově ze 13. století, která dnes patří mezi české kulturní památky. Kouzlo historie pocítíte i z příjemného interiéru vyzdobeného zajímavými dekoracemi včetně koňských chomoutů. Působivou atmosféru dokresluje krb.

Menu nabízí staročeskou klasiku, ryby, těstoviny, saláty, masové speciality, dezerty a pro gurmány bohatý mix grill. K dispozici je také široký výběr vín.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jidlo steik mnamkrásné stavnaty. Moc jsme si pochutnaliObsluha perfektní ochotna a krásné prostředí.Doporučuji všem co si chtějí pochutnat v podhradí.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace byla volba kvůli ubytování v Rožemberku nad Vltavou. Personál byl vstřícný a jídlo bylo docela dobrý. Sice by se dalo na tom ještě zapracovat, ale celkově hodnotím dobře.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je super, personal je vstřícný a snaží se ve všem vyhovět. Jídlo včera steaky bomba, dnes candát chuťově není co vytknout. Jenom doporučuji. Ale záleží na každém co očekává a nikdo není dokonalý.
Restaurace U Martina Restaurace U Martina
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO