0 fotek

Restaurace U Maria skály

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace U Maria skály

Maria skála je poutní místo, jemuž dala vznik a jméno, malá lesní svatyně, vzdálená několik kroků od hotelu. Celá scenérie svatyně živě připomíná nejslavnější mariánské poutní místo Lurdy. Tam se v roce 1858 zjevila Panna Maria ozářená nebeským světlem ve skále nad jeskyní, pod níž hučí horská řeka. A Panna Maria ve Skále? Není zde chrám, ba ani kaplička. Ve skalní rokli stojí na malém oltáříků socha Panny Marie. Příroda obklopila tichou svatyni zvláštním mystickým půvabem. Nad skálou šumí tmavý les, dole hučí mezi balvany řeka Odra.

V tomto překrásném a malebném prostředí u "Panny Marie ve skále" pod strmým lesnatým svahem na pravém břehu řeky Odry se nachází osamělý hotel "U Maria skály", který nabízí možnost ubytovaní v hotelu s kapacitou 32 osob nebo v chatkách se 120 lůžky, ale i příjemné venkovní posezení pod slunečníky, útulnou restauraci, kvalitní studenou a teplou kuchyni i Kolibu zařízenou v selském stylu. Každoročně se koná na počest Panny Marie "Mariánská pouť" (v září), známá svým procesím. V roce 2000 zahajoval mši ostravský biskup František Václav Lobkowitz. Pro děti i dospělé jsou tady kolotoče, střelnice a další atrakce. Jeho pohostinnosti je možné rovněž využít k uspořádání rodinných oslav, podnikových školení, škol v přírodě, školních výletů, sportovních soustředění a dalších akcí. K dispozici je rovněž stolní tenis, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, kuželna a půjčovna kol.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace