Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 442x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mansfelda

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 227x
4 179x
3 22x
2 9x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nemá chybu. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dobra lokalita, vyborne jidlo. Dost vysoke ceny - asi pro nemce, kterych v reatauraci byla vetsina. Dobre pivo, ale hnusny svarak (ze sacku).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sešli jsme se zde na krátkou akci s přáteli. Obsluha byla příjemná, neustále se ptali zda máme vše. Po objednání jídla jsme se nestačili divit jak rychle bylo na stole. Jídlo bylo výborné a všichni jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace v samém centru města Plzně patří spis k těm dražším.Na jídle jsme si pochutnali,ale o nic víc,než v jiných,levnějších restauracích.Personál byl ochotný a bylo zde příjemné teplo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově dobrý dojem, jídlo dobré, obluha ochotná, příjemná, jediná výtka je nedostatek dětských židiliček (dítě bylo při rezervaci ohlášeno) a 1,5 leté dítě na normální židli není zcela ideální.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Velké zklamání. Od samého začátku nevhodné chování personálu. Když jsem sdělil, že mám rezervaci přes RESTU a budu uplatňovat voucher, dostali jsme stůl hned u dveří v průvanu, přestože restaurace byla poloprázdná. Na opakovanou žádost nás přesadili do salónku, kde byl obsazen jen jeden stůl. Pivo v pořádku, svíčková rovněž. Kachna nedopečená, ale to může byt subjektivní. Slečna, která nás obsluhovala, nakonec trochu zachraňovala čest podniku, byla milá a ochotná. I když si neodpustila hlášku "vy jste ti s tím voucherem". Summary: ač rodilý Plzeňák, za tuhle restauraci bych se musel stydět, takže já nedoporučuji. RESTU využívám dlouhodobě a poměrně často, především v Praze, ale i v Plzni. Tohle jsem však ještě nepoznal. Tady rozhodně hosty od RESTU nemají rádi. Asi považují rezervaci a voucher od RESTU za nějaký extra laciný Slevomat nebo ješte něco horšího. (Jinak si nedokážu vysvětlit, že od známých byla restaurace doporučena)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO