Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 438x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mansfelda

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 225x
4 177x
3 22x
2 9x
1 5x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sešli jsme se zde na krátkou akci s přáteli. Obsluha byla příjemná, neustále se ptali zda máme vše. Po objednání jídla jsme se nestačili divit jak rychle bylo na stole. Jídlo bylo výborné a všichni jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace v samém centru města Plzně patří spis k těm dražším.Na jídle jsme si pochutnali,ale o nic víc,než v jiných,levnějších restauracích.Personál byl ochotný a bylo zde příjemné teplo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově dobrý dojem, jídlo dobré, obluha ochotná, příjemná, jediná výtka je nedostatek dětských židiliček (dítě bylo při rezervaci ohlášeno) a 1,5 leté dítě na normální židli není zcela ideální.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Velké zklamání. Od samého začátku nevhodné chování personálu. Když jsem sdělil, že mám rezervaci přes RESTU a budu uplatňovat voucher, dostali jsme stůl hned u dveří v průvanu, přestože restaurace byla poloprázdná. Na opakovanou žádost nás přesadili do salónku, kde byl obsazen jen jeden stůl. Pivo v pořádku, svíčková rovněž. Kachna nedopečená, ale to může byt subjektivní. Slečna, která nás obsluhovala, nakonec trochu zachraňovala čest podniku, byla milá a ochotná. I když si neodpustila hlášku "vy jste ti s tím voucherem". Summary: ač rodilý Plzeňák, za tuhle restauraci bych se musel stydět, takže já nedoporučuji. RESTU využívám dlouhodobě a poměrně často, především v Praze, ale i v Plzni. Tohle jsem však ještě nepoznal. Tady rozhodně hosty od RESTU nemají rádi. Asi považují rezervaci a voucher od RESTU za nějaký extra laciný Slevomat nebo ješte něco horšího. (Jinak si nedokážu vysvětlit, že od známých byla restaurace doporučena)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do třetice všeho dobrého...ani tentokrát jsem neodolal a objednal si Rumpsteak. V porovnání s těmi předchozími to ale bylo o dost slabší. To platilo celkově o návštěvě tohoto podniku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Pokaždé si dávám cibulačka a poté následuje kančí guláš. Opět mě ani jedno nezklamalo. K tomu bohužel jen nealkoholické, ale i tak jsem odjel spokojený.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Guláš z muflona s variací knedlíků byl z nabídky týdne, tak jsem měl trochu větší očekávání, ale běžný hovězí guláš je snad lepší. Maso nebylo moc měkké. Pivo bylo top, tam není co vytknout a ristreto bych se smetánkou neservíroval.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO