Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 438x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda sídlí v krásné lokalitě v centru Plzně, v teplých měsících si nenechte ujít posezení na terase s kouzelným výhledem do Křižíkových sadů. Ochutnáte tu české i mezinárodní speciality v režii šikovných kuchařů, kteří si dávají záležet na výběru prvotřídních surovin. Čepuje se kvalitní tankové pivo Pilsner Urquell 12°. 

Interiér je U Mansfelda ve stylu klasických PUOR restaurantů řetězce Pilsner Urquell. Nechybí v něm měděné varné nádoby, dobové fotografie ani pivovarské artefakty. Zastavit se můžete i ve stylové vinárně U Mansfelda.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Sešli jsme se zde na krátkou akci s přáteli. Obsluha byla příjemná, neustále se ptali zda máme vše. Po objednání jídla jsme se nestačili divit jak rychle bylo na stole. Jídlo bylo výborné a všichni jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace v samém centru města Plzně patří spis k těm dražším.Na jídle jsme si pochutnali,ale o nic víc,než v jiných,levnějších restauracích.Personál byl ochotný a bylo zde příjemné teplo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO