Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 413x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda sídlí v krásné lokalitě v centru Plzně, v teplých měsících si nenechte ujít posezení na terase s kouzelným výhledem do Křižíkových sadů. Ochutnáte tu české i mezinárodní speciality v režii šikovných kuchařů, kteří si dávají záležet na výběru prvotřídních surovin. Čepuje se kvalitní tankové pivo Pilsner Urquell 12°. 

Interiér je U Mansfelda ve stylu klasických PUOR restaurantů řetězce Pilsner Urquell. Nechybí v něm měděné varné nádoby, dobové fotografie ani pivovarské artefakty. Zastavit se můžete i ve stylové vinárně U Mansfelda.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha byla skvělá. Stůl, který jsem chtěl a který byl při mém příchodu obsazený, mně servírka okamžitě nabídla, když se uvolnil. Prazdroj byl opět super a svíčková byla dobrá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pohotová a příjemná obsluha, kančí plec pečená na víně s červeným zelím a variací knedlíků byla jedinečná. Perfektně načepovaný Prazdroj je u Mansfelda samozřejmostí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO