Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 438x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda sídlí v krásné lokalitě v centru Plzně, v teplých měsících si nenechte ujít posezení na terase s kouzelným výhledem do Křižíkových sadů. Ochutnáte tu české i mezinárodní speciality v režii šikovných kuchařů, kteří si dávají záležet na výběru prvotřídních surovin. Čepuje se kvalitní tankové pivo Pilsner Urquell 12°. 

Interiér je U Mansfelda ve stylu klasických PUOR restaurantů řetězce Pilsner Urquell. Nechybí v něm měděné varné nádoby, dobové fotografie ani pivovarské artefakty. Zastavit se můžete i ve stylové vinárně U Mansfelda.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva restaurace nás opět nezklamala. Pravidelně ji navštěvuji s přáteli nebo s rodinou. Perfektní jako vždy. Výborné jídlo, milá obsluha, opravdu výborné pivo. Restauraci mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto jedinečná vepřová líčka na pivu a medu se šťouchanými bramborami, které byly zapečené. Nabídka týdne, na kterou bych přišel klidně znovu. Za mě plný počet bodů! Obsluha fantastická, skvěle se starali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO