Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Malíků

V naší restauraci si můžete po celý den pochutnat na poctivé české a evropské kuchyni. Uvnitř restarace se může pohodlně usadit a najíst až 45 hostů, v létě je navíc otevřená i prostorná letní terasa. Pro ubytované hosty nabízíme snídaně formou švédských stolů a k večeři v rámci polopenze servírujeme polévku, hlavní chod a dezert. Všichni návštěvníci restaurace si mohou vybrat ze široké nabídky minutek i hotových jídel v dostupných cenách. Na zapití dobrého jídla je pro Vás kromě čepovaného piva Budvar připravený bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Kromě standardní nabídky pro Vás v naší restauraci na přání připravíme firemní a rodinné akce, oslavy nebo rauty. Rádi Vám také nachystáme svatební hostinu i s ubytováním pro novomanžele a svatební hosty. Restaurace je, stejně jako celý penzion, nekuřácká.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO