Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace U Malíků

V restauraci si můžete po celý den pochutnat na poctivé české a evropské kuchyni. Uvnitř restaurace se pohodlně usadí a nají až 45 hostů, v létě je navíc otevřená i prostorná letní terasa.
Pro ubytované hosty zde nabízí snídaně formou švédských stolů a k večeři v rámci polopenze servírují polévku, hlavní chod a dezert. Všichni návštěvníci restaurace si mohou vybrat ze široké nabídky minutek i hotových jídel v dostupných cenách. Na zapití dobrého jídla je pro Vás kromě čepovaného piva Budvar připravený bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.
Kromě standardní nabídky pro Vás v restauraci na přání připraví firemní a rodinné akce, oslavy nebo rauty. Rádi Vám také nachystají svatební hostinu i s ubytováním pro novomanžele a svatební hosty. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno