Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Malého Berlína

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, sparťanská hospoda na Praze 7. Každý měsíc mají na výčepu jiné pivo. Výborně zde vaří a personál je milí. Mohu doporučit na posezení s přáteli. Určitě nebudete litovat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná hospůdka/restaurace na Praze 7, kam se rádi a pravidelně vracíme. Velmi milá obsluha a k jídlu nemám žádné výhrady. Mohu doporučit tatarák z lososa, který si zde pravidelně objednávám.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
výborné pochoutky k pivu
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Poměrně nešťastné oddělení kuřácké a nekuřácké části. způsobí, že i po pobytu v nekuřáckém můžete být cítit. Nicméně je to spíše hospoda, kde se i vaří, tak se to dá přežít. Na jídlo jsme si objednali tatarák. Nejsem žádný odborník na tataráky, ale všechny, co jsem zatím měl, byly namlety jemněji než tento. Chuťově byl ale v pořádku.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Milá zastrčená hospůdka v Holešovicích s příjemným názvem a výborně nachlazenou plzeňskou 12°. K tomu si připočtěte dobré jídlo za lidovou cenu a vznikne vám výborné místo na setkání s přáteli. Veliký plus je především nekuřácký salónek. :))
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Tlačenka nic moc. V prosinci byla lepší (čerstvější).
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Podnik je na pomezí restaurace a pivnice. Kuřácká část je OK, nekuřácká však není dostatečně oddělená, takže je kouř dost cítit. Personál je milý, avšak nepříliš profesionální (např. odnáší dochucovadla k jinému stolu, aniž bychom dojedli). Na druhou stranu, ceny jsou opravdu hodně příznivé, jídlo kvalitní a pivo výborné. Pro setkání party kuřáků je podnik ideální.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO