Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 122x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Majáku

Snad každý z nás vnímal v dětských dobrodružných četbách maják jako symbol bezpečí, jako záruku nastávající pohody a klidu. Majáky a jejich světlo zachránily životy mnoha dobrodruhům. Dostalo se jim střechy nad hlavou, chutného jídla, dobrého pití a možnosti setrvat v bezpečí. Tato restaurace Vám nabídne stejně dobré zázemí. Pojďte, v Restauraci U Majáku, symbolu pevné půdy pod nohama, vyrazit společně na dobrodružnou plavbu mořem specialit, delikates i tradičních jídel ve vysoké kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace se nacházíi v klidné částisti města (Slovany) s výhledem do velkého parku. Prostředí a uspořádání restaurace působí velmi moderně a celistvě. U stolů je dostatek místa. Personál profesionální a příjemný. Nabídka jídel je skromná, zato kvalita odvedené práce excelentní. Jediné co jsem zde postrádal, byly věšáky na bundy u stolů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný a milý personál dodá tu správnou atmosféru. :-) V zákulisí jistě kouzlí tým okolo vynikajícího kuchaře výborná jídla. Restaurace U Majáku je jistě vhodné místo i pro náročnější a reprezentativní události než pouze pokec u piva. Ceny přiměřené a vzhledem k dodané kvalitě by se dalo říci, že i nízké.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO