Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 75x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Majáku

Snad každý z nás vnímal v dětských dobrodružných četbách maják jako symbol bezpečí, jako záruku nastávající pohody a klidu. Majáky a jejich světlo zachránily životy mnoha dobrodruhům. Dostalo se jim střechy nad hlavou, chutného jídla, dobrého pití a možnosti setrvat v bezpečí. Tato restaurace Vám nabídne stejně dobré zázemí. Pojďte, v Restauraci U Majáku, symbolu pevné půdy pod nohama, vyrazit společně na dobrodružnou plavbu mořem specialit, delikates i tradičních jídel ve vysoké kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po delší době jsme se zde s rodinou zastavili na sobotním obědě a byli jsme opět naprosto spokojeni. Výborně připravené maso, zajímavé kombinace chutí v novém jídelním lístku i v sezónní nabídce. Vše na jedničku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Personál velice milý, všímavý a ochotný. Jídlo během 20 minut hotové - výběr ze speciální nabídky. Prostředí příjemné, jen stolečky jsou více u sebe, takže někdy je zde méně soukromí. Každopádně míst bylo dost, takže jsme si klidně mohli vybrat i jiný stůl :). Doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO