Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 173x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Majáku

Snad každý z nás vnímal v dětských dobrodružných četbách maják jako symbol bezpečí, jako záruku nastávající pohody a klidu. Majáky a jejich světlo zachránily životy mnoha dobrodruhům. Dostalo se jim střechy nad hlavou, chutného jídla, dobrého pití a možnosti setrvat v bezpečí. Tato restaurace Vám nabídne stejně dobré zázemí. Pojďte, v Restauraci U Majáku, symbolu pevné půdy pod nohama, vyrazit společně na dobrodružnou plavbu mořem specialit, delikates i tradičních jídel ve vysoké kvalitě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace není dostatečně vidět ze silnice. Trochu jsme hledali, ale nakonec to stálo za to. Jídlo bylo výborné, až na bagetku k hlavnímu chodu. Škoda. Určitě ještě navštívíme :-).
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace v krásném prostředí, velmi chutné jídlo, dobrá káva a zákusky! Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
v restauraci U Majáku jsme slavili s rodinou bratrovu promoci, jídlo bylo skvělé, obsluha milá a rychlá, prostředí perfektní s krásným výhledem do zeleně, mohu jen vřele doporučit:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO