Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Lva

Jedinečná plzeňská restaurace v Hradci Králové byla vybudována před 6 lety v prostorách bývalého královéhradeckého pivovaru, který se nachází přímo naproti sportovnímu zimnímu stadionu. Pyšní se příjemným a útulným prostředím stylové české hospody s tradičním dobovým interiérem, který podtrhují staré fotografie a především všem očím přístupné pivní tanky. Věrným milovníkům i milovnicím piva zde nabízí tankové pivo Pilsner Urquell, Kozel 11 a vlastní pivní specialitu Karlovu 11. A pokud Vám zde vyhládne, servírují zde nejen klasická česká jídla jako jsou pečená kolena či žebra, ale i vybrané speciality vhodné nejen k pivu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Byli jsme s kamarády na pivu, prostředí se nám velmi líbilo. Personál je ochotný a rychlý, pivo dobré. Jídlo jsme neměli, ale to, co nosili ostatním vypadalo velice dobře.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podle dobrých zkušeností z této restaurace jsem toto místo vybral pro obchodní jednání. Jednalo se o akvizici konkurenční společnosti a prostředí, servírka a skvělé jídlo mému obchodnímu partnerovi vyrazilo tak dech, že jsem z něj vyrazil ještě o 2% nižší částku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO