Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Lízalky

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super restaurace se vším všudy. Vynikající jídlo dobré pití kvalitní obsluha. Ceny slušné Opět se budu vracet a rád
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná hospůdka s perfektní obsluhou a vynikajícím jídlem. Měli jsme zde posezení s přáteli, byli jsme moc spokojeni a brzy zase zavítáme. Vřele doporučujeme všem Plzeňákům
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dobrá restaurace s dlouholetou tradicí, příjemným prostředím a moc milou, rychlou a ochotnou obsluhou. Kuchyně je na dobré úrovni, jídla jsou dobře dochucená a z čerstvých surovin.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
I přes celkem negativní věci dávám, že restauraci doporučuji. Věřím, že s pivem i burgerem měli jen slabší den. Oboje totiž za moc nestálo. Ostatní jídlo vypadalo celkem dobře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byli jsme na zahrádce, kde je příjemné prostředí a velký gril. Jídlo bylo průměrné, uvaříte si podobné doma. Škoda telecího masa, které tam uvařili. Maso by si zasloužilo lepší úpravu. Personál také nebyl příliš akční.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme zavítali do této restaurace. Dali jsme si rezervaci na zahrádku, která na nás působila moc hezkým dojmem. Příjemné prostředí, výborné jídlo a opravdu moc příjemná obsluha. Moc doporučuji
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Nedávno jsem sem byla pozvána na padesátiny kamarádky a moc se mi tu líbilo,proto jsem vybrala tuto restauraci pro oslavu promoce mé dcery. Zřejmě jiná směna, servírka nepříjemná, na jídlo jsme čekali přes hodinu (i na polévku). Jinak jídlo dobré. Nedá se platit kartou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Odcházel jsem mírně zklamán. Těšil jsem se hlavně na míchané drinky, kterých zde bývalo požehnaně a za slušné ceny. Nyní jejich počty prořídly, zato ceny se nepříjemně zvedly. Navíc na zhruba polovinu z nich chyběly ingredience, takže si je stejně člověk nemohl dát. Jinak jídlo výborné, pivo také a obsluha i prostředí dobré.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO