Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Lízalky

Příjemné posezení v pěkném prostředí - 70 míst, v teplých dnech posezení na venkovní terase - 70 míst, k obědu hotová jídla, minutkové speciality po celou provozní dobu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná hospůdka s perfektní obsluhou a vynikajícím jídlem. Měli jsme zde posezení s přáteli, byli jsme moc spokojeni a brzy zase zavítáme. Vřele doporučujeme všem Plzeňákům
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dobrá restaurace s dlouholetou tradicí, příjemným prostředím a moc milou, rychlou a ochotnou obsluhou. Kuchyně je na dobré úrovni, jídla jsou dobře dochucená a z čerstvých surovin.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
I přes celkem negativní věci dávám, že restauraci doporučuji. Věřím, že s pivem i burgerem měli jen slabší den. Oboje totiž za moc nestálo. Ostatní jídlo vypadalo celkem dobře.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO