Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Lípy

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Přijeli jsme na pozdní oběd, nejprve jsme seděli vepředu na terase (s výhledem na silnici :/), nikdo si nás nevšiml, tak jsme šli dovnitř dozadu kolem baru usadit se v zadním prostoru. Určitě nás musel někdo z personálu vidět. Dalších 10 min a nikdo nikde. Šla jsem se na bar zeptat, prý co potřebuji, já že objednat. Kupodivu. Prý si mám počkat. Já, že už čekám přes 10 minut. Hodně nepříjemná reakce slečny servírky a že prý přijde. No, záhy přišla. Tak jsme objednali, jídlo bylo dobré, ale úplně nám zkazili chuť svým chováním. No tragédie, proč tam slečna pracuje nechápu...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Super rychlá, příjemná, profesionální a všímavá obsluha. Dlouho jsem neviděl tak skvělou obsluhu, zvláště pak na menším městě či vesnici. Prostředí příjemné a pokrmy výborné. Vřele doporučuji.
Restaurace U Lípy
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasický český hostinec. Příjemná obsluha průměrné prostředí a dobré jídlo stejné jako ve všech normálních hospodách. Nic extra.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvuji již léta, pořád si drží svojí úroveň. Ještě nikdy jsem neměla jídlo, které by zde nebylo dobré. Jídelní lístek je bohatý, vybere si úplně každý. Příjemný personál, nádherné prostředí, skvělé jídlo, co víc dodat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná moderní restaurace hned u silnice na Vary, ceny jsou trošku vyšíí proto o hvězdičku mín. Jinak není moc co vytknout jedno z mála míst kde Krušovice chutnají a porce velké
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Až na lehce vyšší ceny se jedná o příjemný podnik po všech stránkách, který přímo vybízí svou polohou k zastávce na trase Praha - K.Vary a zpět. Nejlépe si pochutnáte na české klasice, kterou tu opravdu umí :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
V restauraci nám velmi chutnalo - jednoduše - takto by mělo vypadat i chutnat jídlo ! Byli jsme ve třech a každý jsem měli něco jiného - lososa, anglické maso, krkovičku - navzájem jsme si jídlo ochutnávali. Opravdu výborné. Obsluha příjemná. Obsluze jsem řekli, aby jídlo v kuchyni pochválila. Seděli jsme v salonku za hlavní restaurací - příště si místo rezervujeme v zimní zahradě nebo ve vinárně - tam je to velice velice hezké. Salonek je takový obyčejný:-)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo průměrné, nic výjimečného. Losos plaval v másle, pečená žebra byla poměrně tučná. Pokud budete sedět na terase tak pocitejte s kuřáky u vedlejších stolů (to je v době oběda pro mne v restauraci nepřijatelné). Je co zlepšovat. Asi bychom tuto restauraci znovu nenavštívili.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO