Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 18x 100 0

Restaurace U lípy Krušovice

Krásná zrekonstruovaná restaurace hotelu U lípy nabízí hostům posezení nejen vevnitř, ale také venku na terase či zahrádce s dětským koutkem. Z naší vyhlášené kuchyně si můžete objednat ze širokého výběru tradičních českých jídel (hotovek), kde nechybí například ani pečená kachna. K jídlu se výborně hodí pivo Krušovice, které pochází z nedalekého pivovaru nebo zvolit z pestré nabídky vín. Samozřejmostí je i možnost uspořádat v prostorách restaurace jakoukoliv soukromou oslavu, na kterou vám sestavíme speciální menu. Ochotný a profesionální personál je samozřejmostí!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Až na lehce vyšší ceny se jedná o příjemný podnik po všech stránkách, který přímo vybízí svou polohou k zastávce na trase Praha - K.Vary a zpět. Nejlépe si pochutnáte na české klasice, kterou tu opravdu umí :)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
V restauraci nám velmi chutnalo - jednoduše - takto by mělo vypadat i chutnat jídlo ! Byli jsme ve třech a každý jsem měli něco jiného - lososa, anglické maso, krkovičku - navzájem jsme si jídlo ochutnávali. Opravdu výborné. Obsluha příjemná. Obsluze jsem řekli, aby jídlo v kuchyni pochválila. Seděli jsme v salonku za hlavní restaurací - příště si místo rezervujeme v zimní zahradě nebo ve vinárně - tam je to velice velice hezké. Salonek je takový obyčejný:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO