Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Lípy

Zrekonstruovaná restaurace hotelu U lípy nabízí hostům posezení nejen vevnitř, ale také venku na terase či zahrádce s dětským koutkem. Z naší vyhlášené kuchyně si můžete objednat ze širokého výběru tradičních českých jídel (hotovek), kde nechybí například ani pečená kachna. K jídlu se výborně hodí pivo Krušovice, které pochází z nedalekého pivovaru nebo můžete zvolit z pestré nabídky vín. Samozřejmostí je i možnost uspořádat v prostorách restaurace jakoukoliv soukromou oslavu, na kterou vám sestaví speciální menu. Ochotný a profesionální personál je samozřejmostí!

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Přijeli jsme na pozdní oběd, nejprve jsme seděli vepředu na terase (s výhledem na silnici :/), nikdo si nás nevšiml, tak jsme šli dovnitř dozadu kolem baru usadit se v zadním prostoru. Určitě nás musel někdo z personálu vidět. Dalších 10 min a nikdo nikde. Šla jsem se na bar zeptat, prý co potřebuji, já že objednat. Kupodivu. Prý si mám počkat. Já, že už čekám přes 10 minut. Hodně nepříjemná reakce slečny servírky a že prý přijde. No, záhy přišla. Tak jsme objednali, jídlo bylo dobré, ale úplně nám zkazili chuť svým chováním. No tragédie, proč tam slečna pracuje nechápu...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Super rychlá, příjemná, profesionální a všímavá obsluha. Dlouho jsem neviděl tak skvělou obsluhu, zvláště pak na menším městě či vesnici. Prostředí příjemné a pokrmy výborné. Vřele doporučuji.
Restaurace U Lípy
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO