Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Lípy

Zrekonstruovaná restaurace hotelu U lípy nabízí hostům posezení nejen vevnitř, ale také venku na terase či zahrádce s dětským koutkem. Z naší vyhlášené kuchyně si můžete objednat ze širokého výběru tradičních českých jídel (hotovek), kde nechybí například ani pečená kachna. K jídlu se výborně hodí pivo Krušovice, které pochází z nedalekého pivovaru nebo můžete zvolit z pestré nabídky vín. Samozřejmostí je i možnost uspořádat v prostorách restaurace jakoukoliv soukromou oslavu, na kterou vám sestaví speciální menu. Ochotný a profesionální personál je samozřejmostí!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Super rychlá, příjemná, profesionální a všímavá obsluha. Dlouho jsem neviděl tak skvělou obsluhu, zvláště pak na menším městě či vesnici. Prostředí příjemné a pokrmy výborné. Vřele doporučuji.
Restaurace U Lípy
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasický český hostinec. Příjemná obsluha průměrné prostředí a dobré jídlo stejné jako ve všech normálních hospodách. Nic extra.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO