Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Lípy

Zrekonstruovaná restaurace hotelu U lípy nabízí hostům posezení nejen vevnitř, ale také venku na terase či zahrádce s dětským koutkem. Z naší vyhlášené kuchyně si můžete objednat ze širokého výběru tradičních českých jídel (hotovek), kde nechybí například ani pečená kachna. K jídlu se výborně hodí pivo Krušovice, které pochází z nedalekého pivovaru nebo můžete zvolit z pestré nabídky vín. Samozřejmostí je i možnost uspořádat v prostorách restaurace jakoukoliv soukromou oslavu, na kterou vám sestaví speciální menu. Ochotný a profesionální personál je samozřejmostí!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasický český hostinec. Příjemná obsluha průměrné prostředí a dobré jídlo stejné jako ve všech normálních hospodách. Nic extra.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvuji již léta, pořád si drží svojí úroveň. Ještě nikdy jsem neměla jídlo, které by zde nebylo dobré. Jídelní lístek je bohatý, vybere si úplně každý. Příjemný personál, nádherné prostředí, skvělé jídlo, co víc dodat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO