Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 206x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Labutě

Špičková kuchyně, milý personál, pestrá nabídka kvalitních vín a působivý interiér s krbem a mlýnským kolem – to je  přerovská restaurace U Labutě, která se specializuje na čím dál populárnější zážitkovou gastronomii. Zamlsají si i vaše oči.

U Labutě dělají tu nejlepší moravskou svíčkovou, na Moravia Food Festivalu zvítězila u návštěvníků i odborné poroty v čele se Zdeňkem Pohlreichem. Vedle české klasiky si tu pochutnáte na výborných mezinárodních specialitách, čerstvých rybách a zdravých dezertech s nízkým obsahem tuku. K dispozici je i salát bar s celoročně čerstvou zeleninou. Spoustu jídel připravují na velkém grilu přímo před hosty.

Restaurace se pyšní bohatým výběrem vín z celého světa v čele s českými, francouzskými, chilskými a španělskými druhy. Kouzlo okamžiku umocňuje originální interiér a působivá atmosféra podniku, který dřív fungoval jako mlýn.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do naší oblíbené restaurace jsme si tentokrát zašli, abychom ochutnali něco ze Zimního menu 2017. Jako předkrm jsme si dali (ze stálého jídelního lístku) osvědčená teplá foie grass (se šafránovou omáčkou s vanilkou, bramborovou taštičkou plněnou jelítkovým prejtem a sýrem s modrou plísní), jako hlavní chod (již ze Zimního menu 2017) líčka z divočáka (s bystročickým zelím s jablky a karamelem a škvarkovými knedlíčky). Jídlo bylo výborné (líčka z divočáka zde poprvé připravili před několika lety v rámci Maurerova Grand Restaurant Festivalu), obsluha jako vždy rychlá a ochotná. Před návštěvou v exponovaném čase doporučuji vždy rezervaci.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO