Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 206x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Labutě

Špičková kuchyně, milý personál, pestrá nabídka kvalitních vín a působivý interiér s krbem a mlýnským kolem – to je  přerovská restaurace U Labutě, která se specializuje na čím dál populárnější zážitkovou gastronomii. Zamlsají si i vaše oči.

U Labutě dělají tu nejlepší moravskou svíčkovou, na Moravia Food Festivalu zvítězila u návštěvníků i odborné poroty v čele se Zdeňkem Pohlreichem. Vedle české klasiky si tu pochutnáte na výborných mezinárodních specialitách, čerstvých rybách a zdravých dezertech s nízkým obsahem tuku. K dispozici je i salát bar s celoročně čerstvou zeleninou. Spoustu jídel připravují na velkém grilu přímo před hosty.

Restaurace se pyšní bohatým výběrem vín z celého světa v čele s českými, francouzskými, chilskými a španělskými druhy. Kouzlo okamžiku umocňuje originální interiér a působivá atmosféra podniku, který dřív fungoval jako mlýn.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme zavítali to této restaurace na doporučení. Dali jsme si Svíčkovou na smetaně s karlovarským knedlíkem připraveno dle receptu původní majitelky restaurace U Labutě paní Vanderkové. Moc jsme si pochutnali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsme byli na výletě a jelikož nám byla doporučena tato restaurace rádi jsme ji navštívili. Opravdu příjemné prostředí a velmi milý personál. Pokud někdy opět pojedeme kolem rádi se zastavíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO