Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 251x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kroužků

Restauraci U Kroužků naleznete na pražském Žižkově a můžete se těšit na opravdový zážitek. V kuchyni se používají výhradně základní čerstvé a kvalitní suroviny. Personál je vyškolen vrchním sládkem z plzeňského pivovaru a točí se zde legendární světlý ležák Pilsner Urquell 12, Velkopopovický Kozel Černý 10, Radegast Originál 10, Gambrinus Nefiltrovaný 12.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 4
Do restaurace vejdete a okouzlí vás útulný a maličkaty vzhled interiéru, ale jakmile uvidíte wc nebo jiné kouty začnou se objevovat nedostatky. Světlo nesvítí, toalety jako veřejný wc, chybí utěrky nebo ručník. Obsluha se nezdvořile a hlasitě baví s hosty, a dělá trapné vtipy.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super jídlo. BBQ omáčka přímo v burgru, nezaměňovat s kečupem, který původně k hranolkám ani neměl být. Avizovaných 250 g hranolek asi nebylo, ale celkové množství se stejně nedalo sníst. Výborný pivní speciálek. Super návštěva a nezaměnitelný žižkovský zážitek.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO