Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kristiána

Přehled hodnocení
86% celkově
84% personál
68% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Každá návštěva je jiná, většinou vse v poradku, ale tentokrat opravdu nedobře sunkofleky. Jidlo ale dřív v poradku. Moc dobre krokety. Stále velice oblíbená restaurace na posezení s přáteli. Ceny nízké nebo přiměřené, takze spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s českou kuchyní. Je zde na výběr z mnoha jídel a pití. Velmi dobrá vína které si můžete vzít s sebou. Jídlo moc dobré a za velmi slušné peníze.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Oblíbená restaurace na Andělu. Příjemná obsluha, široká nabídka české kuchyně. Nízké ceny. Kuřácké i nekuřácké prostory. Denní menu i přes víkend, neustále se obměňující akce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace ve sklípku a moc příjemné prostředí. Jídlo klasické české a chutná výborně a jestě k tomu za pár korun. Určitě doporučuji a vrátím se sem ráda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká restaurace kde vaří výborné jídlo za malé peníze. Snad každý si tu vybere a to jak v normálním jídelním lístku tak i v denním menu. K dispozici je stáčené víno, které si lze vzít s sebou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Interér se mi moc líbí a obsluha byla velice příjemná. Výborné jídlo a pivo. Dnešní polévka a tatarák byl skvělý. Víno výborné a svěží. Doporučuji všem mým známým.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Česká restaurace s tradičními českými jídly za lidové ceny. V nabídce je i spousta dobrých vín, které si můžete vzít s sebou. Doporučuji všem známým a ti si to také moc chválí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je příjemné ve sklepních prostor. Obsluha je vždy milá a usměvavá. Na vyběr je z mnoha jídel a i v denním menu si snad každý vybere. Najíte se zde za lidové ceny a k tomu dostanete skvělé pivo.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Veľmi, velmi veľké porcie jedla. :) Hotovky i večer. Jedlo chutne. Priestory nevkusne. Necakajte žiaden luxus, ale výber jedla i pitia je veľký. Posobilo to na mňa ako robotnícka hospoda, kde sa človek môže najesť do popukania.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Typická česká restaurace s lidovými cenami. Vždy si tu pochutnám a vyberu i v denním menu. Prostředí je takové normální a neurazí. Je zdr na výběr i mnoho vín.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO