Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Krejzů

Restaurace o kapacitě 86 míst je součástí penzionu a nabízí příjemné posezení a stravování nejen uvnitř v restauraci, ale také v nekuřáckém salónku pro 16 osob, nebo na letní terase s 20 místy. Připravují zde českou kuchyni, speciální jídla na objednávku. K dispozici je taneční parket, reprodukovaná i živá hudba. Hosté zde mohou pořádat slavnostní hostiny a společenská setkání. Stylová pivnice s krbem nabízí hostům každý den výběr z mnoha hotových jídel za lidové ceny, klasické minutky z jídelního lístku i široký výběr pizz. V pivnici jsou dvě obrazovky pro sledování sportovních přenosů. Ubytování nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí, provoz ubytování non-stop. Lze využít úschovnu kol, parkoviště.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO