Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Kozlů

Příjemná restaurace pensionu U Kozlů vám nabídne pestrý výběr z jídelního lístku a bohatý výběr z nápojového lístku. Restaurace disponuje sezónní zahrádkou s přibližnou kapacitou 80 míst. V letních měsících jsou zde pořádány hudební produkce a různé jiné akce. Pokud hledáte příjemné místo k posezení nebo na jakoukoli vaší oslavu, jste tu na správném místě. Součástí budovy, kde se nachází restaurace je i pension, kde je možné se ubytovat. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Bohužel i v nekuřácké části je zakouřeno, pro rodinu bych nedoporučila, ale jinak jídlo dobré, takže pro dvojice nebo kamarády klidně doporučím.

šteflová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba