Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
1 fotografie
Masarykova 115/182, Ústí nad Labem
· Právě otevřeno (11:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace U Kováře

Stylová restaurace nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně. K dispozici je salonek, dětský koutek, letní zahrádka, parkoviště, možný vstup se psy, televize.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Z restaurace ,,U Kováře,, jsme si v práci často objednávali. Objednávky, myslím, že byly dost velké. U objednávky 29.7. 2021 měli 4 lidi nedovařené brambory, brokol.karbanátek nepožívatelný. Volala jsem zpět, abych upozornila na nedostatky, aby v restauraci věděli pro další strávníky, ale nedočkala jsem se ani omluvy, jen lehkého opovržení, byla jsem před dovolenou, tak jsem si říkala, že člověk prostě nemusí na druhé straně mít zrovna nejlepší den. Bohužel 10.9.2021 jsem chtěla objednat a vysloveně mi (nevím zda to byl přímo PAN VEDOUCÍ)po představení řekl, že jsem minule byla nespokojena a zavěsil. Na opětovné volání ani SMS nereagoval...Takhle by to rozhodně vypadat nemělo a v dnešní době si tohle dovolit?! Naštěstí je v Ústí nad Labem ještě dost restaurací- a raději si připlatím, než vidět takovou aroganci!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci jsme navštívili v době oběda kdy byla dost obsazena, přesto jsme byli rychle obslouženi příjemným personálem. Jídlo bylo velmi chutné. Určitě mohu restauraci doporučit.

Václav Polák
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno