Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Dřevák

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Dlouho jsem přemýšlela, zda napsat tuto recenzi, protože tuto hospůdku mám ráda a nechtělo se mi pro naší domácí hospodu psát špatné hodnocení, ale nakonec mi to přišlo fér. Tento večer se opravdu nezdařil. Na jídlo jsme čekali i 2 hodiny a to i na obyčejné topinky... Vyvrcholilo to tím, že mi přinesli jídlo kde byl v bramboráku zapečený malý šneček s ulitou. Jediné plus na této návštěvě byl opravdu milý číšník.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Protože bylo posvícení dali jsme si polévku kaldoun, který byl vynikající s (domácí nudle) a další jídlo husí stehno s mixem knedlíků a červené zelí. Mohu vřele doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace není žádný nóbl podnik, s tím jsme samozřejmě ani nepočítali. Maminky s dětmi, ale zde uvítají zahrádku s prolejzačkami skluzavkou pro děti, kde se vyblbnou i hodiny. Co se týče jídla, tak na nás se dvěmi jídly zapomněli, ale brzy to napravili. Jídla byla dobrá a kdo měl tatarák tak si ho opravdu velice pochvaloval, že byl prostě skvělý... Takže já bych určitě doporučila.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsem si moc pochutnala (a to i přesto, že jsem měla tak obyčejné jídlo, jako je "smažák" s bramborami a domácí tatarkou) a co je na ní opravdu skvělé je rychlost obsluhy - ta je nadstandardní.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO