Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kosa

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Je velká škoda, že tak pěkná restaurace je v té hlavní části kuřácká. Interiér je příjemný, ale bohužel se zde kouří a to kazí celkový jinak dobrý dojem. A navíc tu nebyla úplně tepelná pohoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu doporučuji, je to příjemná pivnice. Nabízí domácí nakládané sýry, což byla ideální volba k pivečku, chlebík čerstvý sýr byl dobrý, takže vše v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace/pivnice. Obsluha je rychlá, pivečka roztáčí rychle. Na stole nás zaujala nabídka nakládaných domácích sýrů, tak jsme okoštovali pikantní verzi. Chlebík i sýry fajn, akorát pikantnost nikde :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má zahrádku i takovou zimní zahrádku, která byla v tomto letním období velmi příjemná. Personál byl taky velmi příjemný,mají dobrý výběr piv.Koralka byla teplá,ale nabídli nám led, takže vše v pořádku.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO