Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kosa

Kromě profesionálně vyškoleného personálu se v restauraci můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Prostředí v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. Příjemné prostředí, kachlová kamna, zajímavý interiér, nejeden vycpaný kos na baru - to vše a mnohem více Vás může zaujmout při vstupu do restaurace. V přední části se nachází data projektor a promítací plátno. Ideální pro firemní večírky, školení, oslavy všeho druhu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Je velká škoda, že tak pěkná restaurace je v té hlavní části kuřácká. Interiér je příjemný, ale bohužel se zde kouří a to kazí celkový jinak dobrý dojem. A navíc tu nebyla úplně tepelná pohoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěvu doporučuji, je to příjemná pivnice. Nabízí domácí nakládané sýry, což byla ideální volba k pivečku, chlebík čerstvý sýr byl dobrý, takže vše v pořádku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO