Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Komínků

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Utulna restaurace v Litomysli... Dali jsme si veprove nudlicky... skoda jen ze omacka byla lehce presolena... ale jinak jsme byli spokojeni. Obsluha rychla a mila.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo chutné dobré. Obsluha rychlá. I přes zaplněnou restauraci jsme na jídlo nečekali dlouho. Líbilo se nám tam.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den, děkujeme za příjemný zážitek, obsluha vzorná, ceny mírné :), velmi dobré jídlo. Ostatně my jsme to již zjistili přede dvěma roky. Loni jsme to nezvládli, neobjednali jsme si stůl dopředu a tak jsme se k vám nedostali. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám, ať se Vám v podnikání i nadále daří. PS: malá poznámka - prostředí pěkné, ale trochu stísněné, ale já Vám rozumím. A prostor se nedá nafouknout, že? Jaroslav Žídek F-M
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Velmi hezké místo v historickém centru města, parkování poblíž, možnost posezení venku na terase (jen asi tři stoly). Personál ochotný a příjemný a rychlý. Jídlo bylo dobré a za přijatelné ceny, nečekali jsme dlouho. Jen prostředí restaurace by bylo možné ještě vylepšit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Děkujeme za vřelý přístup personálu, moc jsme si to u Vás užili, jídlo bylo dobré, cenově jsme se lekli, zda jste nezapomněli něco napočítat, děkujeme :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Domácí nezakouřené útulné prostředí, s příjemným personálem. Na výběr dost jídel, každý si přijde na své. Jídlo s luxusní chutí, jsme rádi, že jsme tuto restauraci objevili, rádi se sem budeme stavovat s přítelem častěji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO