Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Komínků

Restaurace U Komínků je příjemná, rodinná restaurace v sámém srdci malebné Litomyšle spojená se stálou expozicí obrazů. Možná příprava tabulí k příležitosti oslav, svateb, výročí, pohřbů. Součástí restaurace je letní zahrádka, dále nabízí možnost ubytování v apartmánu se sociálním zařízením.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Utulna restaurace v Litomysli... Dali jsme si veprove nudlicky... skoda jen ze omacka byla lehce presolena... ale jinak jsme byli spokojeni. Obsluha rychla a mila.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo chutné dobré. Obsluha rychlá. I přes zaplněnou restauraci jsme na jídlo nečekali dlouho. Líbilo se nám tam.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den, děkujeme za příjemný zážitek, obsluha vzorná, ceny mírné :), velmi dobré jídlo. Ostatně my jsme to již zjistili přede dvěma roky. Loni jsme to nezvládli, neobjednali jsme si stůl dopředu a tak jsme se k vám nedostali. Moc Vám děkujeme a přejeme Vám, ať se Vám v podnikání i nadále daří. PS: malá poznámka - prostředí pěkné, ale trochu stísněné, ale já Vám rozumím. A prostor se nedá nafouknout, že? Jaroslav Žídek F-M
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO