Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace U Kohoutka

Penzion je situován v příjemném a klidném prostředí vilové čtvrti s výhledem na dominantu kraje. Po celý den vaří minutky i klasická česká jídla. Restaurace má k dispozici 60 míst k posezení, pro sportovní fandy nabízí i shlédnutí sportovních utkání na satelitu. V restauraci lze uskutečnit svatby, oslavy, promoce a jiné akce s možností využití salonku s omezenou kapacitou pro 20 osob. V letní sezoně je otevřena zahradní restaurace s posezením. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restaurace u kohoutka se nám velmi líbila. Prostředí příjemné, personál milý. V restauraci mají velkou televizi, takže nyní na sledování hokeje ideální. Televize je i na zahrádce, takže super. Zároveň je restaurace nekuřácká.

michaela.cervena@centrum.cz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba