Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Kohouta

Přehled hodnocení
92% celkově
88% personál
84% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, klidné prostředí, obsluha rychlá a milá. Jasná volba na rodinou sešlost. Jedna z nejlepších svíčkových, jakou jsme kdy ochutnali. Hovězí líčka byla bohužel trošku tvrdší.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné domácí, prostředí, milý personál a dobrá kuchyně. Na závěr svátků grilovaná kuřecí jatýrka orestovaná na portském víně, silný domácí vývar s hovězím masem, domácí nudle a kořenová zelenina, grilovaný filet z čerstvého lososa, pesto ze sušených rajčat, teplý salátek Nicoise a tradiční svíčková na smetaně, omáčka z kořenové zeleniny a smetany, domácí houskové knedlíky a brusinky. Vše velmi dobré, dezert bychom již nezvládli. Doporučujeme návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu příjemné prostředí, personál i výborné jídlo - tentokrát svatomartinská husa :-). Rád si prohlížím místní dobovou výzdobu - fotografie, sklo apod., nepřeplněno, o to víc jednotlivosti zaujmou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět výborné jídlo, příjemná obsluha a prostředí. Tentokrát ze stálého jídelního lístku - předkrm: Tartar z čerstvého tuňáka a Grilovaná kuřecí jatýrka orestovaná na portském víně a jako hlavní jídla Grilovaná vepřová panenka se smetanovou omáčkou s kousky lesních hub a Grilovaná vepřová panenka se smetanovou omáčkou, barevným pepřem a koňakem. Jídlo standardně výborné doplněné kvalitním francouzským merlotem. Doporučujeme návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace U kohouta chodíme pravidelně, protože nabízí velmi příjemné, skoro domácí prostředí s pozornou obsluhou a dobrou kuchyní. Tentokrát vynikající Jelení kýta se šípkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem a Grilované medailonky z dančí kýty balené v anglické slanině na jalovci, šťouchané brambory s jarní cibulkou z denní nabídky a k tomu výborný francouzský merlot. Na závěr pak Teplý čokoládový dortík s jemnou vanilkovou omáčkou a espresso. Doporučujeme návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí české chalupy, příjemná obsluha a výborně jídlo. Opravdu příjemné místo na víkendový posezení s rodinou nebo přáteli. Určitě se vyplatí udělat rezervaci!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme nepravidelně, ale setkáváme se s pozornou obsluhou, příjemným prostředím a s velmi dobrým jídlem. Tentokrát po předkrmu - Zprudka opečených tygřích krevetách a Jemném paté z kachních jater - jsme vsadili na ryby - Čerstvý filet z candáta pečený na kmíně s máslem a domací bramborovou kaší a Do růžova grilovaný steak z čerstvého tuňáka s citronovým máslem a glazírovanou zeleninkou. Spolu s dobrým vínem, dezertem - Plátcích čerstvého ananasu s kokosovou zmrzlinou a espressem výborný kulinářský zážitek.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO