Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Kohouta

Přehled hodnocení
95% celkově
89% personál
88% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opravdu příjemné prostředí, personál i výborné jídlo - tentokrát svatomartinská husa :-). Rád si prohlížím místní dobovou výzdobu - fotografie, sklo apod., nepřeplněno, o to víc jednotlivosti zaujmou.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět výborné jídlo, příjemná obsluha a prostředí. Tentokrát ze stálého jídelního lístku - předkrm: Tartar z čerstvého tuňáka a Grilovaná kuřecí jatýrka orestovaná na portském víně a jako hlavní jídla Grilovaná vepřová panenka se smetanovou omáčkou s kousky lesních hub a Grilovaná vepřová panenka se smetanovou omáčkou, barevným pepřem a koňakem. Jídlo standardně výborné doplněné kvalitním francouzským merlotem. Doporučujeme návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace U kohouta chodíme pravidelně, protože nabízí velmi příjemné, skoro domácí prostředí s pozornou obsluhou a dobrou kuchyní. Tentokrát vynikající Jelení kýta se šípkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem a Grilované medailonky z dančí kýty balené v anglické slanině na jalovci, šťouchané brambory s jarní cibulkou z denní nabídky a k tomu výborný francouzský merlot. Na závěr pak Teplý čokoládový dortík s jemnou vanilkovou omáčkou a espresso. Doporučujeme návštěvu!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí české chalupy, příjemná obsluha a výborně jídlo. Opravdu příjemné místo na víkendový posezení s rodinou nebo přáteli. Určitě se vyplatí udělat rezervaci!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme nepravidelně, ale setkáváme se s pozornou obsluhou, příjemným prostředím a s velmi dobrým jídlem. Tentokrát po předkrmu - Zprudka opečených tygřích krevetách a Jemném paté z kachních jater - jsme vsadili na ryby - Čerstvý filet z candáta pečený na kmíně s máslem a domací bramborovou kaší a Do růžova grilovaný steak z čerstvého tuňáka s citronovým máslem a glazírovanou zeleninkou. Spolu s dobrým vínem, dezertem - Plátcích čerstvého ananasu s kokosovou zmrzlinou a espressem výborný kulinářský zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Príjemná "vesnicke" hospoda s výbornou nielen českou kuchyňou. Doporucujem sezónne menu. A Kto si nedá ich sviečkovú, tak urobí velku chybu. Je proste úžasná!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO