Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant U Kohouta

Restaurace U Kohouta nabízí svým zákazníkům posezení v originálně vybaveném interiéru. Vybavením podniku jsou 100leté Thonetových židle, ale také houpací kohout, ve kterém se houpala nejedna generace. Mezi dvojitými špaletovými okny je naaranžovaný starý dětský nábytek, jehož roztomilé a titěrné provedení vyvolá lehký úsměv. Samozřejmostí je zde vynikající jídlo a pití. Běžně se zde pořádají rodinné oslavy, svatby a školení, přičemž je možnost sestavit menu dle představ a možností organizátora. Přes zimní období od 1.10. je restaurace každou neděli otevřena pouze od 11:00 do 17:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, klidné prostředí, obsluha rychlá a milá. Jasná volba na rodinou sešlost. Jedna z nejlepších svíčkových, jakou jsme kdy ochutnali. Hovězí líčka byla bohužel trošku tvrdší.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné domácí, prostředí, milý personál a dobrá kuchyně. Na závěr svátků grilovaná kuřecí jatýrka orestovaná na portském víně, silný domácí vývar s hovězím masem, domácí nudle a kořenová zelenina, grilovaný filet z čerstvého lososa, pesto ze sušených rajčat, teplý salátek Nicoise a tradiční svíčková na smetaně, omáčka z kořenové zeleniny a smetany, domácí houskové knedlíky a brusinky. Vše velmi dobré, dezert bychom již nezvládli. Doporučujeme návštěvu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO