Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Kazdů

Přehled hodnocení
80% celkově
83% personál
80% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci U Kazdů mají pěknou zahrádku ve vnitrobloku, je zde i gril. Přes léto nejlepší zahrádka na Florenci. Mají výborné tankové pivo. Přes léto určitě doporučuji. Personál příjemný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Kazdů mají nejlepší zahrádku na Florenci, ve které navíc grilují. Tankový Staropramen výborný (a to Staropramen moc nemusím). Obsluha v pohodě.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chvalim prijemnu zahradku vo vnutrobloku aj chutne jedla. Okrem kuchyne zaujmu aj grilovane jedla uprostred zahradky. Tankova staropramen usla. Personal velmi prijemny a pohotovy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace, s příjemnou obsluhou na příjemném místě. Velký výběr z jídelního lístku, celkem levná a výborná jídla. Byl jsem zde příjemně překvapen a mohu doporučit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prčostředí, ale tradicí této rečstaurace vždy byla plzeňská dvanáctka. Nyní čepují tankový Staropramen a není to ono. Obsluha ale za to nemůže, je to věcí majitele.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pri prichodu si nas servirka nevsimla, tak jsme chvili cekali. Objednane jidlo nebylo spatne, ale neodpovidalo moc popisu a porce spis detska nez pro dospeleho cloveka. A to maji jidla kolem 120 kc. Ale pro nenarocne proc ne a je to kousek od metra Florenc.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO