Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 7x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kazdů

Restaurace U Kazdů je nově zrekonstruovaná staročeská restaurace s dlouholetou tradicí. Jídla jsou připravovaná z kvalitních a čerstvých ingrediencí. Restaurace je stavebně rozdělena na kuřácké a nekuřácké místnosti. Samozřejmostí je možnost pořádání firemních akcí, svateb nebo jiných akcí i formou rautů, a to v sále s historickým kazetovým stropem, který má kapacitu 90 - 120 míst. Dále zde nabízí velkoplošnou projekci sportovních zápasů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci U Kazdů mají pěknou zahrádku ve vnitrobloku, je zde i gril. Přes léto nejlepší zahrádka na Florenci. Mají výborné tankové pivo. Přes léto určitě doporučuji. Personál příjemný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Kazdů mají nejlepší zahrádku na Florenci, ve které navíc grilují. Tankový Staropramen výborný (a to Staropramen moc nemusím). Obsluha v pohodě.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chvalim prijemnu zahradku vo vnutrobloku aj chutne jedla. Okrem kuchyne zaujmu aj grilovane jedla uprostred zahradky. Tankova staropramen usla. Personal velmi prijemny a pohotovy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO