Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace U Kašny

Stylová restaurace u centra pod historickým náměstím, která se nachází nedaleko Muzea Jindřicha Jindřicha u přilehlého parku se starobylou kašnou.
Nabízí Vám zde příjemné posezení v pěkném a klidném prostředí restaurace s kapacitou 40 míst. Za příznivého počasí můžete rovněž využít zahradní restaurace s kapacitou 25 míst. K výběru jsou jídla tradiční české kuchyně a další speciality po celý den, saláty, moučníky, káva, zmrzlinové poháry a další. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno