Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Kamenné studny

Vítejte se Skutči, v pozdně gotické stavbě z 1. pol. 16. století, kde jsme pro Vás otevřeli restauraci a penzion „U Kamenné studny“. Každý den Vám nabízíme jak cenově výhodná denní jídla (již od 58,- Kč) dle tradiční české i mezinárodní kuchyně, tak i mnohé speciality pro romantické večeře ve dvou, posezení s přáteli, rodinné oslavy, svatby, rauty apod. K dispozici je Vám hlavní prosvětlená místnost restaurace s vyhlídkou do zahrady, oddělené salonky pro Vaše soukromí, útulná místnost v blízkosti baru nebo v malé vinárně umístěné v suterénu objektu – celkem pro bezmála 80 návštěvníků. V letních měsících je otevřeno letní posezení v zahradě se starobylou studnou a jezírkem s hejnem barevných ryb, kde může téměř 60 hostů trávit příjemné večery při grilování. Pro naše hosty z daleka nabízíme v horních patrech komplexu komfortní pokoje s maximální kapacitou 25 osob. Samozřejmostí je možnost parkování na našem pozemku. Přijďte nás navštívit a ochutnejte cokoli dle vlastní libosti z našeho jídelního nebo nápojového lístku. Samozřejmostí je akceptace Vašich platebních karet.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO