Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kalendů

Přehled hodnocení
81% celkově
87% personál
77% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace s milym personalem a pivnimi specialy. Libi se mi texty na stenach, ktere popisuji Podskali I hodspudku. Nabidka jidel na muj vkus prilis mala, ale zato jidla dobra.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Zavítali jsme po delší době a byli příjemně překvapení: zrekonstruovaný interiér s básněmi na zdi, poměrně velká nekuřácká část, ale hlavně výborná a zajímavá piva za velice rozumnou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Včera jsme byli poprvné na večeři U Kalendů. Využili jsme nabídky Tatárku ze Slevomatu a odcházeli jsme plně spokojeni. Jídlo výborné, personál ochotný, ochutnal jsem nová piva, která jinde nenajdu. Platba kartou potešila. Ke Kalendům se ještě vrátíme :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná a rychlá obsluha, velmi dobré pivo - Cvikov desítka a polotmavá třináctka, IPA z Malešova. Burger mi přišel kapku slabší, ale zase vyloženě špatný nebyl.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace v Podskalí, milý personál, pohodové prostředí, dobré jídlo, umí doporučit jídlo i pití. Vážně doporučuju, na nic si to nehraje a člověk odchází spokojený...
Restaurace U Kalendů
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Občas sem zajdu na večeři po cestě domů a vaří tu pravda dobře. Lepší nadstandard, navíc ve spojení s dobře ošetřeným pivem... co víc si přát. Fajn hospoda, která si na nic nehraje
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super hospoda na posezení s přáteli po pracovním dni! Výběr jídel není nijak velký, ale myslím, že každý si vybere. Pivo Gambrinus, Plzeň a jeden speciál dle aktuální nabídky.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO