Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kajmana

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět výborné jídlo, na výběr čerstvé ryby (i když omezený počet porcí). Vždy zde oceňuji milou vstřícnou obsluhu a klidné prostředí. Restauraci určitě stojí za to navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jako vždy. Poctivě a kvalitně připravené jídlo, perfektní obsluha (zapamatovat si kompletní objednávku šesti lidi je vcelku obdivuhodné), určitě jedna z nejlepších voleb ve Zlíně.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jednou za čas přidají některé z netradičních českých piv, momentálně je to polotmavá 12 z pivovaru Hrádek (výborné!). Rádi se sem v podvečer stavíme na tatarák, obsluha je vždy velmi pozorná a milá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S jídlem jsme byli moc spokojeni, mile nás překvapil namíchaný tatarák s kapary. Trošku nás mrzelo, že výběr ryb byl omezenější, ale paní nám vysvětlila, že se bude restaurace na 14 zavírat a rekonstruovat a za nedostatek se omluvila..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
I když bylo těsně před rekonstrukcí a nabídka tak trochu omezená, jídlo bylo jako vždy vynikající. Tataraku nebylo co vytknout, jen bych trochu ubral soli.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Skvělá a profesionální obsluha, vynikající kuchyně (a to i denní menu), která se snaží pracovat s čerstvými rybami a příjemná klidná restaurace s netradičním interiérem. Já to tady mám prostě ráda :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Těžko se restaurace hledala. Přijeli jsme podle adresy a trochu nám trvalo, než jsme zjistili, že vchod a kompletně celá restaurace je z druhé strany domu. Vzhledově tedy nic extra. Obsluha ale velmi příjemná a skvělé je, že celá restaurace je nekuřácká. Kolem oběda nepodavaji nic jiného než poledni menu. Když jsme ji navštívili my, podávali hovězí vývar s nudlemi a na výběr měli že 3 jídel. Špagety carbonara, kuřecí steak s hranolkami nebo losos s bulgurem. Na kuřecím steaku s hranolkami nebylo co zkazit. Jen ta hloupá obloha by tam nemusela být. Špagety carbonara byly fajn. Dobře udělaný. Losos a bulgurem tragédie. Ryba byla úplně propečena a suchá. Což přece nejde. Navíc to bylo nedosolene. A v bulguru, když už zelenina, tak bych čekal čerstvou a ne mrazenou že sáčku... No, pokud máte hlad, tak se najít, ale myslím si, že žádný zázrak to není.
Restaurace U Kajmana Restaurace U Kajmana Restaurace U Kajmana Restaurace U Kajmana
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokaždé když jsem ve Zlíně, zavítáme sem s rodinkou na tatarák a na piviště. Je zde velmi příjemná obsluha, vynikající jídlo a příjemné prostředí. Široko daleko nenajdete lepší hospodu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO