Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kajmana

Nekuřácká restaurace s velmi příjemnou až komorní atmosférou a kapacitou 60 míst. Na jídelním lístku lze vybírat z jídel mezinárodní kuchyně – saláty, rybí speciality, steaky – ale prakticky pro každého něco. A pro ty nejmenší v restauraci rádi udělají vše, co jim na očích uvidí. Díky členitosti interiéru je restaurace vhodná pro rodinné oslavy, svatby a firemní večírky. Lze využít salonek s kapacitou 20 míst anebo oddělit část restaurace pro skupinu až 30 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S jídlem jsme byli moc spokojeni, mile nás překvapil namíchaný tatarák s kapary. Trošku nás mrzelo, že výběr ryb byl omezenější, ale paní nám vysvětlila, že se bude restaurace na 14 zavírat a rekonstruovat a za nedostatek se omluvila..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
I když bylo těsně před rekonstrukcí a nabídka tak trochu omezená, jídlo bylo jako vždy vynikající. Tataraku nebylo co vytknout, jen bych trochu ubral soli.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Skvělá a profesionální obsluha, vynikající kuchyně (a to i denní menu), která se snaží pracovat s čerstvými rybami a příjemná klidná restaurace s netradičním interiérem. Já to tady mám prostě ráda :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO