Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Kajmana

Nekuřácká restaurace s velmi příjemnou až komorní atmosférou a kapacitou 60 míst. Na jídelním lístku lze vybírat z jídel mezinárodní kuchyně – saláty, rybí speciality, steaky – ale prakticky pro každého něco. A pro ty nejmenší v restauraci rádi udělají vše, co jim na očích uvidí. Díky členitosti interiéru je restaurace vhodná pro rodinné oslavy, svatby a firemní večírky. Lze využít salonek s kapacitou 20 míst anebo oddělit část restaurace pro skupinu až 30 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jednou za čas přidají některé z netradičních českých piv, momentálně je to polotmavá 12 z pivovaru Hrádek (výborné!). Rádi se sem v podvečer stavíme na tatarák, obsluha je vždy velmi pozorná a milá.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S jídlem jsme byli moc spokojeni, mile nás překvapil namíchaný tatarák s kapary. Trošku nás mrzelo, že výběr ryb byl omezenější, ale paní nám vysvětlila, že se bude restaurace na 14 zavírat a rekonstruovat a za nedostatek se omluvila..
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
I když bylo těsně před rekonstrukcí a nabídka tak trochu omezená, jídlo bylo jako vždy vynikající. Tataraku nebylo co vytknout, jen bych trochu ubral soli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO