Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 43 %      hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Josefa

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V restauraci se mi nelibilo, byla jsem v daleko lepsich, tohle je proste hospoda, ale restaurace se tomuhle podniku rikat neda. Jidlo prumerne. Nelibilo se nam tu
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V restauraci se nám s kamarádkou vůbec nelíbilo. Obsluha byla nepříjemná, prostředí taky nic moc a když jsme viděli špinavé příbory, tak se nám chtělo zvracet. Horší restauraci jsem ještě nikdy neviděla.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tento podnik navštevuji pravidelně a rád. Je to klasická hospůdka s dobrým pitím a jídlem. Pokud toto člověk stačí a nepotřebuje nekuřácké a stylové prostředí či kvalitní jídlo, restaurace u Josefa nezklame. Oceňuji především výborné místní piva značky Pernštejn.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení i večeře u stolu na zahrádce bylo pro naši sedmičlennou skupinu velmi příjemné a s obsluhou jsme byli spkojeni. kor.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO