Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jindřišské věže

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Upřímně řečeno to nízké hodnocení nechápu. Zašli jsme sem v sedmi lidech o víkendu na oběd a byli jsme příjemně překvapení cenami, velikostí porcí i přístupem personálu. Polední menu mají o víkendu málokde, takže to moc kvituji. Obsluha byla příjemná, na nic jsme zbytečně nečekali. Jídlo všem moc chutnalo, takže podnik hodnotím velmi pozitivně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, čisté prostředí restaurace, ochotný personál a chutné jídlo za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá klasická česká restaurace s dobrým a dobře ošetřeným pivem. Blízkost centra. Jídlo dobré, chutné a cenově dostupné na danou lokalitu. Personál je milý, ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy se nám líbilo a chutnalo!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí, jídlo,personál OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jeli jsme do Prahy celá rodina vyprovodit našeho syna do Austrálie.Chtěli jsme někde strávit příjemný den,poobědvat a společně posedět.Restaurace nám byla doporučena.Od příchodu až po odchod jsme byli se vším spokojeni.Příjemné prostředí i obsluha a to i přes to,že přes obědy je tam opravdu mazec lidi čekajjí na místo i ve frontě venku.Jídli bylo výborné a pivo jako křen.A ještě něco,ceny na Prahu velmi přívětivé.Děkujeme a příště až budeme v Praze určitě zavítáme.Iveta H.
Restaurace U Jindřišské věže Restaurace U Jindřišské věže
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kvalitou a rozumnou cenou na Prahu a blesková obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme zavítali po promocích na rodinný oběd, zvolili jsme ji z několika důvodů, pro rodinu jsme chtěli českou klasiku, meníčka, aby to bylo rychle hotovo, a protože již přítel v této restauraci byl. Na to, že je restaurace v centru, kousek od Václaváku, ceny jsou zde na Prahu dobré. Navíc mě překvapila velikost porcí meníčka, která byla více než vyhovující, opravdu 150 g masa a další přílohy, že byl talíř plný, což u meníček není vždy. Plzeň prý nebyla tak dobrá, chtělo by to pročistit trubky. Ale mohli jsme si dát de i šampus, což bylo fajn po promoci. Celkově jsme byli spokojení. Možná jen, když otevírají v 10, očekávala bych i servis od 10, že bude kuchyně až od 11 je OK, ale na pití se číšník přišel zeptat docela pozdě, ale dejme tomu. Je možné, že se zde někdy vrátíme, když budeme chtít obědvat v centru a budeme mít chuť na klasiku.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha rychlá, příjemná. Jídlo bylo na svou cenu adekvátní. Najíst se v centru Prahy za takhle slušný peníz je luxus! Proto jednoznačně doporučuji všem co nehledají něco extra.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO