Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jindřišské věže

V příjemném prostředí s množstvím obrázků orientovaných na historické části Prahy jsou zde připraveni nabídnout Vám výběr z tradičních specialit národní kuchyně doplněný o mezinárodně známé pokrmy. Chloubou této restaurace jsou čepovaná piva, a to především Gambrinus točený z pivních tanků - což Vám umožňuje ochutnat pivo tak, jak bylo uvařeno. Dále vynikající Pilsner-Urquell ležák 12° a tmavý Kozel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy se nám líbilo a chutnalo!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí, jídlo,personál OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jeli jsme do Prahy celá rodina vyprovodit našeho syna do Austrálie.Chtěli jsme někde strávit příjemný den,poobědvat a společně posedět.Restaurace nám byla doporučena.Od příchodu až po odchod jsme byli se vším spokojeni.Příjemné prostředí i obsluha a to i přes to,že přes obědy je tam opravdu mazec lidi čekajjí na místo i ve frontě venku.Jídli bylo výborné a pivo jako křen.A ještě něco,ceny na Prahu velmi přívětivé.Děkujeme a příště až budeme v Praze určitě zavítáme.Iveta H.
Restaurace U Jindřišské věže Restaurace U Jindřišské věže
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO