Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jindřišské věže

V příjemném prostředí s množstvím obrázků orientovaných na historické části Prahy jsou zde připraveni nabídnout Vám výběr z tradičních specialit národní kuchyně doplněný o mezinárodně známé pokrmy. Chloubou této restaurace jsou čepovaná piva, a to především Gambrinus točený z pivních tanků - což Vám umožňuje ochutnat pivo tak, jak bylo uvařeno. Dále vynikající Pilsner-Urquell ležák 12° a tmavý Kozel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Upřímně řečeno to nízké hodnocení nechápu. Zašli jsme sem v sedmi lidech o víkendu na oběd a byli jsme příjemně překvapení cenami, velikostí porcí i přístupem personálu. Polední menu mají o víkendu málokde, takže to moc kvituji. Obsluha byla příjemná, na nic jsme zbytečně nečekali. Jídlo všem moc chutnalo, takže podnik hodnotím velmi pozitivně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné, čisté prostředí restaurace, ochotný personál a chutné jídlo za rozumnou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá klasická česká restaurace s dobrým a dobře ošetřeným pivem. Blízkost centra. Jídlo dobré, chutné a cenově dostupné na danou lokalitu. Personál je milý, ochotný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO