Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Jindřišské věže

V příjemném prostředí s množstvím obrázků orientovaných na historické části Prahy jsou zde připraveni nabídnout Vám výběr z tradičních specialit národní kuchyně doplněný o mezinárodně známé pokrmy. Chloubou této restaurace jsou čepovaná piva, a to především Gambrinus točený z pivních tanků - což Vám umožňuje ochutnat pivo tak, jak bylo uvařeno. Dále vynikající Pilsner-Urquell ležák 12° a tmavý Kozel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kvalitou a rozumnou cenou na Prahu a blesková obsluha
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace jsme zavítali po promocích na rodinný oběd, zvolili jsme ji z několika důvodů, pro rodinu jsme chtěli českou klasiku, meníčka, aby to bylo rychle hotovo, a protože již přítel v této restauraci byl. Na to, že je restaurace v centru, kousek od Václaváku, ceny jsou zde na Prahu dobré. Navíc mě překvapila velikost porcí meníčka, která byla více než vyhovující, opravdu 150 g masa a další přílohy, že byl talíř plný, což u meníček není vždy. Plzeň prý nebyla tak dobrá, chtělo by to pročistit trubky. Ale mohli jsme si dát de i šampus, což bylo fajn po promoci. Celkově jsme byli spokojení. Možná jen, když otevírají v 10, očekávala bych i servis od 10, že bude kuchyně až od 11 je OK, ale na pití se číšník přišel zeptat docela pozdě, ale dejme tomu. Je možné, že se zde někdy vrátíme, když budeme chtít obědvat v centru a budeme mít chuť na klasiku.
Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO